Wymieniaj się wiedzą logistyczną

By | 10/02/2010

Poznaj ludzi z całej Europy, wymień się materiałami szkoleniowymi i stań się liderem w branży logistycznej. Aby to osiągnąć wystarczy zalogować się na innowacyjną platformę e-learningową LogisticsTube. Międzynarodowy portal społecznościowy, który swoją działalność rozpoczyna już w tym miesiącu, jest współtworzony przez instytucje z Polski, Włoch, Francji i Wielkiej Brytanii. Nasz kraj reprezentuje Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Platforma LogisticsTube jest interaktywną platformą szkoleniową w obszarze logistyki. Umożliwia użytkownikom  bezpośrednie tworzenie ich własnych materiałów szkoleniowych i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami w całej Europie,a  nawet w świecie. System ten, adresowany do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami  logistycznymi,  ukierunkowany jest w szczególności na potrzeby szkoleniowe kadry zawodowej małych i średnich przedsiębiorstw logistycznych z branży mechanicznej i agro-przemysłowej.

– LogisticsTube jest przeniesieniem rozwiązań doskonale sprawdzających się w kulturze rozrywki – na wzór znanego portalu YouTube do świata profesjonalnej edukacji – mówi Joanna Kopańska, rzecznik projektu – Dzięki zastosowaniu materiałów video podnoszenie kwalifikacji będzie wreszcie możliwe w atrakcyjny sposób, odpowiadający upodobaniom nowoczesnych użytkowników.

Platforma LogisticsTube powstaje w ramach projektu DELPHI – Devising E-learning Logistic Programmes to Heighten Innovations* (Tworzenie e-learningowych programów logistycznych w celu podwyższenia innowacyjności). Projekt ten, współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Rozwoju Innowacji będącego częścią programu sektorowego Lifelong Learning Programme – Leonardo da Vinci. WSL zgłosiła akces do tego międzynarodowego przedsięwzięcia w grudniu 2008.

Zapraszamy do rejestrowania się na www.logisticstube.eu.