Wyjątkowy prezent na Dzień Zakochanych na Allegrosz.pl

przez | 10/02/2010

Z okazji zbliżających się Walentynek, Allegrosz.pl przygotował wyjątkowe licytacje, na których użytkownicy mają możliwość zakupu unikalnego, oryginalnego prezentu dla drugiej połówki. Na stronach portalu, w specjalnie utworzonej zakładce „Okazjonalna”, znaleźć można takie przedmioty jak: kubek lewitujące serce, gorący misiek, czy…patelnia miłości.

Walentynki przypadające na 14 lutego, powodują mobilizację wśród zakochanych, w celu wyszukania jakiegoś ciekawego i oryginalnego prezentu dla ukochanej osoby. Nie raz poszukiwania takie są żmudne i czasochłonne.

Naprzeciw tym problemom wychodzi portal aukcyjny Allegrosz.pl. Użytkownicy, którzy zalogują się na stronie internetowej, mogą wylicytować wyjątkowy upominek dla osoby bliskiej sercu. W kategorii „Okazjonalna” zostały dodane przedmioty, które mogą sprawić miłą niespodziankę twojej sympatii.

Walentynki są dniem, w którym chcemy pokazać ukochanej osobie, ile dla nas znaczy i jak bardzo ją kochamy. Najlepszym sposobem, aby to osiągnąć, jest podarowanie jej niezwykłego i oryginalnego prezentu. Dlatego też dajemy możliwość naszym użytkownikom, aby mogli miło zaskoczyć swoją drugą połówkę – mówi Marcin Zabost z zespołu Allegrosz.pl.

Ponadto Allegrosz.pl z okazji Dnia Zakochanych, podjął współpracę z portalem WyjątkowyPrezent.pl, czego wynikiem jest przygotowanie specjalnych aukcji. Gracze, którzy zalogują się na stronie internetowej Allegrosz.pl mogą wylicytować romantyczną kolację dla dwojga, bądź popołudnie w SPA dla dwóch osób. Pozwoli to zaplanować spędzenie tego wieczoru w ciekawy sposób, dzięki propozycjom, które również dostępne są do nabycia na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa portalu Allegrosz.pl. Z okazji dnia babci i dziadka dostępne były wyselekcjonowane upominki, które miały uprzyjemniać i ułatwiać codzienne życie seniorów.

Allegrosz.pl jest nowym portalem aukcyjnym, na którym odbywają się aukcje na zasadzie „licytacji w dół”. Daje to możliwość zakupu nowego produktu, z aktualną gwarancją, za przysłowiowy grosz. Aby to uczynić wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie Allegrosz.pl, a następnie wykupić Talenty, które służą do obniżania ceny przedmiotu. Cena jednego Talentu równowarta jest jednej złotówce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.