Podpis elektroniczny i bezpieczna poczta e-mail w jednym

przez | 10/02/2010

Od 5 lutego br. zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego CERTUM w ofercie Vobis zostaną objęte specjalną promocją. Przy zakupie każdy nabywca zestawu do składania podpisu elektronicznego otrzyma nieodpłatnie także certyfikat niekwalifikowany służący do podpisywania i szyfrowania poczty elektronicznej.Przesyłanie ważnych dokumentów drogą elektroniczną staje się coraz bardziej popularne. Minimalne koszty przesyłki, szybkość transferu danych sprawiają, że takie rozwiązanie docenia coraz więcej użytkowników. To własnie do nich została skierowana najnowsza oferta Vobis. W wybranych salonach oraz w sklepie internetowym www.vobis.pl w ciągu jednego dnia będzie można stać się posiadaczem pełnego zestawu do bezpiecznego składania podpisu elektronicznego dostarczanego przez renomowane centrum certyfikacji.

Proponowany zestaw wraz certyfikatami służącym do podpisywania i szyfrowania poczty elektronicznej jest wydawany przez CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji – najstarszy i największy tego typu podmiot w Polsce, z którego usług korzystają odbiorcy z ponad 50 krajów świata.

Wszelkie formalności związane z zakupem i aktywacją zestawu do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz podpisywania i szyfrowania poczty elektronicznej dokonywane są na miejscu w salonach Vobis. Odpowiednio przygotowani do tego celu pracownicy przekażą przyszłym użytkownikom niezbędną wiedzę do prawidłowego posługiwania się podpisem w praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.