Miss i Mister Stycznia 2010 wyłonieni

Są już pierwsi finaliści Wyborów Miss&Mister Transportu 2010. Miss Stycznia została Polka o pseudonimie Ulcia z firmy D-arko z Bielska Białej, tytuł Mistera Stycznia 2010 przypadł z kolei kandydatowi z Niemiec o nicku Paul z firmy OCS Spedition. Oboje powalczą o tytuł Miss i Mistera Transportu 2010 w wielkim finale, który rozegra się w styczniu przyszłego roku. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd na słoneczną Ibizę.

W organizowanych przez giełdę TRANS wyborach na Miss i Mistera Transportu 2010 na stronach http:///www.miss-2010.eu i http://www.mister2010.eu zarejestrowało się już ponad 600 kandydatów z niemal wszystkich krajów europejskich i takich firm jak: Raben, C.Hartwig Gdynia, Pekaes, Apreo Logistics, DHL Express i wielu, wielu innych. Międzynarodowa atmosfera, piękne kobiety i przystojni mężczyźni walczący o egzotyczną wycieczkę na Ibizie – to z pewnością przyciąga rzesze kolejnych chętnych chcących sięgnąć po tytuł Najpiękniejszej i Najpiękniejszego w Transporcie.

Uczestnicy prześcigają się w dodawaniu coraz ciekawszych zdjęć i komentarzy. Pracownicy branży TSL chętnie publikują swoje fotografie z miejsc pracy, wakacji czy w otoczeniu rodziny. Bardziej odważni zamieszczają swoje zdjęcia w przebraniach np. Teletubisia czy diabła, co spotyka się z dużym odzewem w postaci ilości różnorodnych komentarzy.

Pomysł, który powstał z inicjatywy twórców giełdy transportowej TRANS.eu, spodobał się specjalistom z branży TSL. Konkurs trwa zaledwie od 4 stycznia br., a już zyskał sobie spore grono sympatyków. O wygranej w wyborach oraz przyznaniu tytułu decyduje najwyższa nota w dniu zakończenia głosowania. Na sześciu szczęśliwców – trzy Miss oraz trzech Misterów Transportu, czeka niezapomniana zabawa i komfortowy odpoczynek w czterogwiazdkowym hotelu na hiszpańskiej Ibizie.

W konkursie może wziąć udział każdy pracownik branży TSL, który zarejestruje się na stronie internetowej konkursu i doda swoje zdjęcie. Można również zaproponować kandydaturę kolegi lub koleżanki z pracy. Swoje głosy oddawać mogą wszyscy użytkownicy serwisu poprzez przyznanie kandydatom punktów w skali 1 do 5 jeden raz w miesiącu.

Więcej informacji o wyborach Mistera i Miss Transportu dostępnych jest na stronach: www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

źródło/autor: Logintrans

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu