Marka Lubelskie, Solidna Firma i Złota Jakość Roku dla lubelskiego producenta ceramiki budowlanej

przez | 10/02/2010

Zakład Ceramiki Budowlanej MARKOWICZE SA – nieduża firma będąca jednoosobową spółką Skarbu Państwa daje sobie świetnie radę w naszej rzeczywistości gospodarczej. Po jej produkty ustawiają się kolejki chętnych a gwarancję jakości potwierdzają kolejne nagrody: prestiżowa Marka Regionalna LUBELSKIE, Solidna Firma 2009 i Złota Jakość Roku.

Miesiąc luty obfituje w uroczyste gale podsumowujące wyniki konkursów i analiz podmiotów funkcjonujących na rynku. Takim badaniom poddaje się producent ceramiki budowlanej z okolic Biłgoraja – ZCB MARKOWICZE SA a otrzymywane nagrody i certyfikaty potwierdzają to co klienci i kontrahenci wiedzą już dawno: warto kupić cegły i pustaki z logo Markowicze i warto współpracować z tak solidną firmą.

Każda z tych nagród zwraca uwagę na inne, choć uzupełniające się, aspekty działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego jakim jest spółka Markowicze – podkreśla prezes Tadeusz Kuna – Mamy tę satysfakcję, że dostrzegana jest zarówno jakość produktów i obsługi klienta jak i odpowiedzialność w biznesie.

Toczy się proces prywatyzacji spółki ZCB MARKOWICZE SA. Wierzymy, że Ministerstwo Skarbu Państwa wybierze najlepszego oferenta i Spółka zyska dobrego gospodarza, jej klienci nie zawiodą się na jakości dostaw, a okoliczni mieszkańcy i załoga – będą nadal mieć w niej oparcie jak dotychczas – mówi prezes Tadeusz Kuna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.