Filmowe promocje w DIALOGmedia

przez | 10/02/2010

W lutym i marcu 2010 r. abonenci telewizji cyfrowej DIALOGmedia skorzystać mogą z obniżonych cen filmów z określonych kategorii wypożyczalni VoD.

Już 1 lutego br. rozpoczyna się kolejna z miesięcznych promocji filmowych DIALOGu. “Bądź moją Walentynką” polega na możliwości wypożyczenia po niższych cenach wybranych komedii romantycznych. Marcowa promocja “Ciepłe, wiosenne przyjemności” to atrakcyjne ceny niektórych erotycznych tytułów dla dorosłych (obecnie w całej bibliotece znajduje się kilkadziesiąt takich pozycji). Ta kategoria filmów cieszy się wśród klientów bardzo dużym zainteresowaniem. Aby ograniczyć dzieciom dostęp do niepożądanych treści można zastosować funkcję „Kontrola Rodzicielska”.

Operator zapowiada, że co miesiąc (co najmniej do końca 2010 r.) zaoferuje swoim klientom możliwość wypożyczania filmów różnych kategorii w promocyjnych cenach.

Wypożyczalnia filmów na życzenie (VoD) jest bardzo wygodną formą domowej rozrywki. W przypadku DIALOGu obejmuje już ponad 700 tytułów znakomitych filmów i programów oraz umożliwia dostęp przez całą dobę bez wychodzenia z domu. Wyboru i zamówienia dokonuje się wprost z ekranu telewizora używając tylko jednego przycisku na pilocie. Przed zakupem można przeczytać opis lub obejrzeć bezpłatny zwiastun. Wybrana pozycja jest dostępna natychmiast, przez 24 h, a tym okresie można ją obejrzeć wielokrotnie. Gdy minie czas wypożyczenia, film automatycznie przestaje być dostępny, nie ma więc problemu z dodatkowymi opłatami za opóźnienia w zwrocie. VoD to komfort zamówienia, natychmiastowa realizacja, atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo i dyskrecja. Szczegółowa oferta wypożyczalni telewizji cyfrowej DIALOGu znajduje się na stronie internetowej www.dialogmedia.pl

źródło/autor: DIALOG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.