Blask Vegas w Walentynki w Bonarka City Center

Już od poniedziałku Bonarka City Center zaprasza wszystkich swoich Klientów, zarówno zakochanych, jak i czekających na miłość, do zabawy w klimacie szalonego Bona Vegas.

W tygodniu poprzedzającym Walentynki, od 8 do 12 lutego, na antenie Radia Złote Przeboje Kraków, będzie trwać konkurs sms-owy „BLASK VEGAS”. Każdego dnia zaplanowano wejście informacyjne, oraz 3 wejścia konkursowe (11:40, 13.:40, 15:40), w trakcie których padną pytania typu PRAWDA/FAŁSZ, dotyczące wiedzy o Las Vegas.

Codziennie do wygrania trzy bony na zakupy, o wartości 100 zł każdy oraz zaproszenia na kolację walentynkową w Nova Resto Bar oraz City Bar&Grill, zlokalizowanych w Bonarka City Center.

Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru Bona Vegas, po ulicach Krakowa od środy do soboty będzie jeździł różowy Cadillac, wypełniony nagrodami. Każdy, kto pasjonuje się takimi zabytkowymi „cackami”, będzie miał szansę zrobić sobie z nim zdjęcie. Informacje o miejscu przejazdów oraz postojów Cadillaca przekazywane będą podczas kolejnych odsłon konkursu w Radiu Złote Przeboje Kraków.

Kulminacja zabawy nastąpi w niedzielę 14 lutego. Wtedy, na terenie Bonarka City Center, spotkamy … Elvisa Presleya i Marylin Monroe. W „kapliczce” Bona Vegas, usytuowanej w Palmiarni, można będzie – nie czekając na zbędne formalności i przygotowania – zawrzeć symboliczny związek małżeński ze swym ukochanym – oczywiście w kreacjach ślubnych. Dla tych, którzy pojawią się bez „drugiej połowy” – parę stanowić może Marilyn i Elvis.

By ślub pozostał w pamięci na dłużej, wszyscy nowożeńcy otrzymają pamiątkowy akt małżeństwa oraz zdjęcie, które nieodpłatnie będzie do odebrania w sklepie Mega Avans.

Całości walentynkowej atmosfery dopełnia charakterystyczny punkt Bonarki – ponad 100 metrowy komin, który już od początku lutego swoją specjalną iluminacją przypomina o dniu zakochanych. Na kominie, zamiast dotychczasowych świateł, pulsuje 6 ogromnych, czerwonych serc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu