Bezpłatny pakiet Assistance w ofercie Alior Banku

Klienci Alior Banku mogą teraz skorzystać z bezpłatnego pakietu Assistance – „Pomocni Fachowcy”. W ramach oferty Klienci nie zapłacą za usługę pomocy samochodowej, medycznej oraz naprawę m.in. sprzętu gospodarstwa domowego. Pakiet Assistance został przygotowany wraz z Grupa Mondial Assistance, międzynarodowym liderem na rynku usług Assistance. Wprowadzenie pakietu „Pomocni Fachowcy” jest wspierane kampanią reklamową.

Awarie samochodu, pęknięte rury czy niespodziewane problemy zdrowotne zdarzają się codziennie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów oczekujących pomocy w takich sytuacjach, Alior Banku oferuje kompleksowy pakiet bezpłatnych usług Assistance.

Pakiet składa się z trzech elementów: pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz pomoc medyczna. Co ważne wizyta specjalisty, nic nie kosztuje. Aby skorzystać z usług remontowo-budowlanych, specjalistycznej pomocy technicznej w razie awarii lub wypadku samochodu, czy też pomocy medycznej wystarczy jeden telefon do Mondial Assistance: (+48) 22 563 11 15. Pakiet ten gwarantuje Klientom wygodę i bezpieczeństwo 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pomoc w domu

Pakiet „Pomocni Fachowcy” obejmuje m.in. usługi specjalistów (elektryka, hydraulika, szklarza, stolarza, ślusarza i dekarza), pogwarancyjną naprawę urządzeń AGD, RTV i komputerowych oraz możliwość skorzystania z infolinii remontowo-budowlanej. Ponadto Klienci banku uzyskają pomoc w codziennych czynnościach, takich jak m.in. organizowanie opieki nad zwierzętami domowymi. Zależnie od zakresu pomocy, limit darmowych usług przewidzianych na jedno zdarzenie wynosi od 500 do 900 złotych.

Pomoc w podróży samochodem

W przypadku awarii lub wypadku samochodowego Klienci Alior Banku mogą liczyć na specjalistyczną pomoc techniczną. Pomoc zostaje zapewniona niezwłocznie – bez względu na kraj Unii Europejskiej, w którym aktualnie znajduje się Klient, czy porę dnia. Pakiet przewiduje m.in. naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, w tym takie przypadki jak rozładowanie akumulatora czy zatrzaśnięcie kluczyka, a także organizację i pokrycie kosztów holowania auta, sprowadzenie samochodu zastępczego, czy dostarczenie paliwa. Pakiet oferowany Klientom Alior Banku działa na terenie całej Unii Europejskiej. Zależnie od zakresu pomocy, limit darmowych usług przewidzianych na jedno zdarzenie wynosi od 100 – 200 euro.

Pomoc medyczna

Klienci korzystający z pakietu „Pomocni Fachowcy”, mają też zapewnioną fachową pomoc medyczną, która zostanie im udzielona w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na terenie kraju. Kompletna obsługa w ramach pomocy medycznej obejmuje organizację i pokrycie kosztów m.in. opieki domowej po hospitalizacji, wizyty pielęgniarki i lekarza, czy transportu medycznego do lub z placówki medycznej. W przypadku pomocy medycznej limit darmowych usług na jedno zdarzenie wynosi 1500 złotych.

Pakiet „Pomocni Fachowcy” jest oferowany Klientom Alior Banku w ramach konta z lokatą nocną, konta zakupowego oraz private banking. Mogą z niego korzystać Klienci, dla których Alior Bank jest głównym bankiem, co oznacza spełnienie jednego z poniższych warunków:

  • co miesiąc wpływa na ich konto wynagrodzenie od pracodawcy, renta lub emerytura od ZUS, stypendium z uczelni; lub
  • co miesiąc wpływa na ich konto z innego banku kwota minimum 2000 zł lub 1000 zł
  • w przypadku osób poniżej 24. roku życia, którzy są studentami/uczniami/słuchaczami; lub
  • ich łączne średnie saldo miesięczne wynosi minimum 10.000 zł na lokacie terminowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, oszczędnościowym, w jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i bankowych papierach wartościowych emitowanych przez Alior Bank; lub
  • ich łączne średnie saldo miesięczne zadłużenia w ramach: posiadanego rachunku karty kredytowej, pożyczki, limitu kredytowego w rachunku lub kredytu zabezpieczonego na nieruchomości wynosi minimum 5.000 zł.

Partnerem Alior Banku w projekcie pakiet „Pomocni Fachowcy” jest Grupa Mondial Assistance, międzynarodowy lider na rynku Assistance, ubezpieczeń turystycznych i osobistej opieki.

Wprowadzeniu pakietu Assistance „Pomocni Fachowcy” towarzyszy kampania reklamowa. Wiodącym medium kampanii jest telewizja wsparta intensywnymi działaniami w Internecie oraz taktyczną kampanią w prasie. Witryny oddziałów Alior Banku zostały oklejone reklamami konta, a w placówkach udostępnione zostały dedykowane materiały marketingowe.

Kampanię reklamową przygotowała agencja reklamowa PZL. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MAXUS. Kampanię internetową przygotowała agencja interaktywna Artegence.

Więcej informacji o pakiecie „Pomocni Fachowcy” znajduje się na stronie: www.konto.aliorbank.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu