Alior Bank rozszerza ofertę kredytową z Comarch Credit Process Management

Alior Bank udostępnił klientom nowe produkty kredytowe: pożyczkę na zakup mebli w sieci IKEA oraz kredyty samochodowe. Oba produkty dostępne są przez przeglądarkę internetową i stanowią rozszerzenie systemu Comarch Credit Process Management.

– Kredyt samochodowy na zakup samochodów nowych jak i używanych dostępny jest w punktach dealerskich oraz komisach. Pracownicy mają udostępnione ekrany systemu CCPM, dzięki czemu możliwe jest przesłanie wniosku kredytowego online oraz podpisanie umowy z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa – mówi Anna Wierzchucka, Business Development Manager, Comarch SA.

– Dzięki integracji systemu Comarch Credit Process Management z bazą danych EUROTAX, każdy kredytowany samochód jest dokładnie weryfikowany. To nie tylko podnosi bezpieczeństwo transakcji, ale w znaczny sposób usprawnia pracę bankierów -dodaje Przemysław Łaszczewski, Dyrektor Biura Finansowania Pojazdów w Alior Bank.

Zakup mebli w systemie ratalnym w sieci IKEA to kolejne rozwiązanie z gamy produktów Alior Bank. W ramach pożyczki możliwe jest kredytowanie całej kwoty zakupu, którą można spłacać nawet przez 36 miesięcy. Jak wszystkie produkty kredytowe w ramach systemu Comarch Credit Process Management, pożyczka na zakup mebli w IKEA dostępna jest przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu klient może złożyć wniosek i podpisać umowę kredytową na miejscu w Punkcie Obsługi Klienta Alior Banku znajdującym się w każdym sklepie IKEA, co znacznie usprawnia cały proces.

– Zakup mieszkania, czy jego remont to wciąż duże wydatki. Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. Pożyczka na zakup mebli w sklepach IKEA to doskonałe rozwiązanie i dopełnienie naszej dotychczasowej oferty produktowej. Optymalny proces kredytowy oparty o silnik procesowy autorstwa Comarch umożliwia otrzymanie pożyczki w bardzo krótkim czasie przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa – mówi Małgorzata Łuczkiewicz, kierownik wdrożenia po stronie Alior Banku.

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu