SuperHost: Odświeżenie oferty domen narodowych

przez | 09/02/2010

SuperHost, jeden z liderów usług hostingowych w Polsce, odświeża ofertę domen narodowych. Nowa propozycja skierowana jest nie tylko do firm działających poza granicami Polski, ale również do pomysłowych przedsiębiorców i internautów.

Nowa oferta domen narodowych SuperHost dotyczy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Pod adresem http://superhost.pl/domeny/narodowe udostępniono poszerzony cennik domen internetowych z całego świata. Klienci jednego z najczęściej wybieranych w Polsce rejestratorów domen mogą wybierać spośród ponad 50 różnych rozszerzeń adresów www.

Jak mówi Anna Majkowska z SuperHost, zakup domeny narodowej to niezbędna czynność dla firm planujących ekspansję w innych krajach. Pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa, a także spójności wizerunkowej oraz komunikacyjnej. Wiele rozszerzeń pozwala również na wdrażanie w życie ciekawych pomysłów biznesowych. Przykładowo, cena domeny „love.me” (Czarnogóra) osiągnęła dwa lata temu wartość ponad 30 tys. dolarów!

– Wśród klientów SuperHost szczególną popularnością cieszą się domeny niemieckie (.de), brytyjskie (.co.uk), czeskie (.cz) i rosyjskie (.ru). Ich wybór wskazuje m.in. kierunek komunikacji Polaków i polskich przedsiębiorstw. Mamy nadzieję, że w 2010 roku naszym klientom otworzą się drzwi umożliwiające rozwój na kolejnych rynkach, a odświeżenie oferty domen narodowych w SuperHost umożliwi realizację ambitnych celów – dodaje Anna Majkowska.

Od 10 lutego SuperHost planuje wprowadzenie na tydzień specjalnej promocji, która obejmie rozszerzenia .tv, .me oraz .it.

SuperHost na Facebook:

http://www.facebook.com/superhostpl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.