KOMBINET dla ARAD.pl

Wraz z początkiem Nowego Roku, Kombinet.pl nawiązał długofalową współpracę z firmą ARAD – liderem na rynku systemów rusztowań – jest to kolejny duży klient w portfolio wrocławskiej Agencji Interaktywnej Kombinet.pl. ARAD planuje szeroki zakres działań związanych z promocją w Internecie, stąd zainteresowanie usługami Kombinet.pl, który zdobył zaufanie wielu strategicznych klientów.

Początek współpracy będzie polegał na wdrożeniu modyfikacji na stronie firmowej www.Arad.pl mających na celu jej optymalizajcę dla wyszukiwarek. Następnie ma powstać zupełnie nowa witryna firmowa Arad.pl, która będzie bardziej przyjazna dla użytkowników, a zarazem w pełni kompatybilna z przeglądarkami i wyszukiwarkami internetowymi.

„ARAD to wymagający klient, który dokładnie wie, czego oczekuje i kładzie duży nacisk na realizację wyznaczonych celów. Myślę, że udało nam się nawiązać współpracę, gdyż nasz zespół ma duże doświadczenie związane z wydajnością, użytecznością oraz optymalnością serwisów pod kątem pozycjonowania oraz zapewnia najwyższe standardy jakości przy wykonywaniu zleceń”- powiedział Łukasz Jasionowicz, kierownik zespołu Kombinet.pl.

źródło/autor: Kombinet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu