BenQ Polska debiutuje na Facebooku

przez | 09/02/2010

Niektórzy twierdzą, że dziś nie istnieją rzeczy, które nie mają swojego drugiego życia w serwisach społecznościowych. Zespół BenQ Polska, by zbliżyć się do obecnych i przyszłych użytkowników swoich nowoczesnych rozwiązań cyfrowych i multimedialnych – uruchomił właśnie na Face Booku profil o nazwie BenQ Polska.

BenQ to pierwsze litery idei firmy – „Bringing Enjoyment ‚N’ Quality to life” – „Liczy się przyjemność i jakość życia”. A dodatkowe motto działania to „Enjoyment Matters ”.

„BenQ jest światowym pionierem cyfrowej ery, wyróżniając się przez wyjątkową filozofią niesienia radości życia. Ten duch istnieje w każdej naszej technologii i w każdym produkcie” – mówi Dorota Wódka-Kot, Marketing Manager w BenQ Polska. „Wspomniana filozofia, leży u podstaw rozwoju produktów, modelu biznesowego, współpracy z partnerami i kultury firmy. To wszystko doskonale współgra z ideą Facebooka – stąd decyzja by włączyć się w ten nurt.” Na Facebooku pojawiać się będą oczywiście sygnały o nowych produktach i technologiach firmy – projektorach, monitorach, netbookach, i aparatach cyfrowych – ale nie tylko … dla fanów BenQ będzie wiele niespodzianek. Zachęcamy do zaprzyjaźnienia się z BenQ jeszcze przed Walentynkami … wówczas pojawi się pierwsza niespodzianka.

źródło/autor: BenQ