Wymarzona kuchnia… niech się stanie

przez | 08/02/2010

Takie jak za pośrednictwem portalu kuchnieonline.pl wyjście naprzeciw potrzebom klienta okazało się strzałem w dziesiątkę. Firma DE ART (niemieckie meble kuchenne), została nagrodzona I miejscem w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (pod patronatem MSWiA) w kategorii kategorii B2B, właśnie za innowacyjny projekt – portal kuchnieonline.pl.

Ideą przewodnią przyświecającą organizatorom konkursu było wyłonienie najbardziej innowacyjnej technologii w kategorii Business to Business. Jury konkursowe, spośród licznych nadesłanych zgłoszeń, za najbardziej oryginalną i nowoczesną technlogię B2B uznało zgłoszoną przez firmę De Art Leszek Ratus z Puław, a konkretnie projekt PIERWSZY POLSKI PORTAL B2B PROJEKTOWO-ZAKUPOWY WYPOSAŻEŃ KUCHNI – kuchnieonline.pl – ALNO De Art Leszek Ratus.

Technologia B2B zastosowana w przypadku konceptu kuchnieonline.pl umożliwia projektowanie kuchni w technice trójwymiarowej z jednoczesną funkcją sprzedaży za pośrednictwem portalu. Wystarczy zarejestrować się i założyć konto , aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje portal. Dzięki temu internauta ma nieograniczony czas na projektowanie swojej wymarzonej kuchni w dowolnym miejscu i czasie. Kuchnieonline.pl umożliwia stworzenie kuchni od samego początku – poczynając od wyboru kształtu pomieszczenia, poprzez zabudowę AGD, a na rodzaju mebli kuchennych i kształtach uchwytów kończąc.

Aby zapewnić klientowi poczucie pełnego bezpieczeństwa, kuchnieonline.pl dają możliwość kontaktu z architektami i projektantami. Poza profesjonalnym doradztwem, portal posiada tez obszerną bazę wiedzy, z której można korzystać bezpłatnie. A wszystko to przy bieżacej kontroli kosztów – dzięki temu możemy dostosować nasz projekt do zasobności naszego portfela. Warto także wspomnieć o redukcji wydatków, jakie niesie za sobą zakup i urządzanie kuchni przez internet. Wynika to z wyeliminowania kosztów eksploatacyjnych, które muszą ponosić tradycyjne punkty sprzedaży.

Kiedy projekt jest już gotowy, a cena dla kilenta satysfakcjonująca , za pomocą portalu generowana jest umowa. Kuchnieonline.pl dbają o jej realizację na każdym etapie, zapewniając klientowi także dostawę oraz montaż. To unikalne rozwiązanie umożliwia oszczędności nawet do 50 % ceny mebli oferowanych w tradycyjnej sprzedaży, a agd do 30%.

Kuchnieonline.pl to zupełnie nowy wymiar współpracy pomiędzy dystrybutorem mebli ALNO i sprzętu, a architektami, biurami projektowania wnętrz, deweloperami oraz finalnie z klientem. Internet umożliwia urządzenie nowej kuchni praktycznie bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie i miejscu geograficznym pod warunkiem posiadania stałego dostepu do internetu. To wielki ukłon w stronę klienta i zapewnienie mu oferty najkorzystniejszej z możliwych. I właśnie dlatego portal cieszy się tak dużym zainteresowaniem i budzi uznanie w dziedzinie polskiej przedsiębiorczości.

źródło/autor: DE ART

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.