Teraz poznaj jej męskie oblicze

Dla wszystkich fanów muzyki poważnej i nie tylko, Filharmonia Wrocławska przygotowała specjalny kalendarz na 2010 rok. Na dwunastu stylowych zdjęciach oglądać można muzyków związanych z Instytucją.

Kalendarz Filharmonii ukazał się po raz drugi. Zeszłoroczna edycja zawierała zdjęcia Pań. W tym roku, pod hasłem „Teraz poznaj jej męskie oblicze” zaprezentowali się Panowie. Na zdjęciach pokazani zostali razem z instrumentami. Ich użycie jest jednak nieoczywiste i zaskakujące. Olbrzymia w tym zasługa ich autora- młodego fotografa Łukasza Rajchera.

Młody twórca nie ukrywa, że obok robienia zdjęć, to właśnie muzyka jest jego drugą pasją.

Kalendarzowi, który ukazał się z początkiem stycznia, towarzyszyła, podobnie jak przed rokiem, wystawa plenerowa. W dniach 02- 24 stycznia, przy ulicy Świdnickiej, wszyscy chętni mogli zobaczyć wielkoformatowe fotografie. Oprócz tego, wystawa była prezentowana w galeriach handlowych Renoma, Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.

Kalendarz można nabyć w gmachu Filharmonii. Niewielki nakład – 500 egzemplarzy, czyni go wydawnictwem kolekcjonerskim.

Druk kalendarza, podobnie jak w zeszłym roku, sfinansowała firma Vantage Development. „Zależy nam, aby nasza firma była postrzegana jako mecenas mecenas niebanalnych wydarzeń kulturalnych. W sytuacji, gdy ponad 40% wszystkich sponsorów działających na polu szeroko rozumianej sztuki i kultury w naszym kraju to firmy warszawskie i działające na terenie stolicy, uznaliśmy, że chcemy skupić się na wspieraniu inicjatyw lokalnych, których we Wrocławiu nie brakuje”- mówi Roman M. Meysner, członek zarządu Vantage Development.

źródło/autor: Vantage Development

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu