Sesja łatwa i przyjemna z Vobis

Sesja egzaminacyjna to czas wytężonej nauki, nieprzespanych nocy i wielu dni spędzonych z książkami, w otoczeniu notatek i kserówek. Aby ułatwić i przyspieszyć naukę, firma Vobis przygotowała specjalną ofertę produktową dla studentów. Dodatkowo przy zakupie którejkolwiek z propozycji każdy student z dobrymi wynikami otrzyma program antywirusowy gratis!

Akcesoria komputerowe mogą okazać się użyteczne nie tylko w trakcie rozrywki, ale również podczas nauki. Firma Vobis proponuje studentom urządzenia, które za nieduże pieniądze pozwolą zaoszczędzić dużo cennego czasu, zwłaszcza  w czasie sesji, gdy każda minuta jest na wagę złota.

Transfer plików z materiałami, e-booków czy prezentacji z wykładów w pamięci przenośnej to żadna nowość. Jednak pendrive, który można podłączyć do dwóch komputerów jednocześnie, to już duże ułatwienie. Cooldrive U360 PC Link o obrazowym symbolu PC <—> PC posiada 4GB pamięci, dzięki czemu bez problemu pomieści wszystkie materiały naukowe. Dla tych, którzy wolą jednak klasyczne pendrive’y, Vobis proponuje PQI I-820 Mini w skórzanym pokrowcu o pojemności 4GB.

Co zrobić jednak w sytuacji, gdy posiadamy materiały w formie „analogowej”, czyli po prostu książkę? Możemy wówczas wykonać zdjęcia interesujących nas stron w wysokiej jakości za pomocą aparatu Olympus FE-4000, którego matryca ma aż 12 milionów pikseli. W przypadku gdy wolimy czytać plik tekstowy, godnym polecenia ułatwieniem jest program ABBYY FineReader 9.0 PL Home Edition, ułatwiający kopiowanie tekstu nie tylko do komputera, ale również na przykład do smartfona z możliwością odczytu dokumentów tekstowych. Pozwoli to m.in. na odczyt dokumentów tekstowych podczas podróży autobusem czy pociągiem bez konieczności wożenia ciężkich ksiąg.

Sesja egzaminacyjna również jest okresem niekończących się kolejek do punktów ksero i kawiarenek internetowych z możliwością drukowania. Można ten problem zręcznie ominąć, kupując małą, szybką, wydajną i przenośną drukarkę HP DeskJet F2480. Jej mechanizm zamknięty jest w kompaktowej obudowie, dzięki czemu bez problemu można zabrać ją na uczelnię i na miejscu wydrukować pracę czy referat zaraz przed oddaniem do dziekanatu.

Każdy student, który zakupi jedno z tych urządzeń w Vobis i będzie mógł pochwalić się dobrym wynikiem z egzaminu, dostanie gratis program antywirusowy Norton Internet Security 2010. Wystarczy przesłać skan strony z indeksu, na której widnieje ocena 4,5 bądź 5 na adres sklep.internetowy@vobis.pl, w temacie maila wpisać „Koniec Sesji”, a w nagrodę za świetny wynik Vobis nagrodzi darmowym programem.

Urządzenia dostępne są w sieci Vobis w następujących cenach: Cooldrive U360 PC Link: 99zł, PQI I-820 Mini: 49zł, Olympus FE-4000: 579zł, ABBYY FineReader 9.0 PL Home Edition: 199zł, HP DeskJet F2480: 199zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu