ProSecure UTM5 – profesjonalne urządzenie zabezpieczające dla małych firm i użytkowników domowych

NETGEAR zaprezentował kolejne urządzenie z serii produktów ProSecure. UTM5 to  innowacyjne urządzenie, który sprawdza się zarówno w małych, kilkuosobowych firmach, jak i w warunkach domowych.  UTM5 pozwala małym firmom na zabezpieczenie swoich sieci LAN przed atakami oraz zagrożeniami płynącymi z Internetu, w sposób osiągalny do tej pory jedynie przez zaawansowane rozwiązania klasy Enterprise. Urządzenie dostosowane jest do wymagań małej firmy lub klienta domowego nie tylko pod względem parametrów, ale także ceny.

UTM5 posiada systemy pozwalające ochronić firmę przed wszystkimi współczesnymi zagrożeniami płynącymi z Internetu, między innymi: zapora ogniowa, system antywirusowy oraz filtr niechcianej poczty. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego łatwa obsługa, która nie sprawi problemu użytkownikom nie mającym na co dzień do czynienia z zaawansowanymi produktami IT.

W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, realizującym te same zadania, najnowsze urządzenie UTM5 wypada zdecydowanie lepiej, między innymi dzięki współpracy z technologiami takich producentów, jak Sophos, Mailshell czy Commtouch®. Przy tym, dostępne jest ono w cenie około 300$, niestanowiącym dużego wydatku dla rozwijającej się firmy czy gospodarstwa domowego, które chce posiadać 100% gwarancję bezpieczeństwa swojej sieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu