Przejdź do treści

Pierwsza w nowym roku telewizyjna kampania reklamowa Pierwsza w nowym roku telewizyjna kampania reklamowa BEKO

Wraz z początkiem lutego rozpoczęła się pierwsza w tym roku ogólnopolska telewizyjna kampania reklamowa firmy BEKO. W spotach widzowie zobaczą pralkę z funkcją Pupil, którą mieli okazję poznać w czasie ubiegłorocznej odsłony kampanii.

„Działania BEKO skoncentrowane są na produktach, które dzięki nowoczesnym funkcjom ułatwiają życie klientom. Wprowadzając na rynek pralkę z funkcją Pupil zapewniliśmy miłośnikom zwierząt domowych ubrania pozbawione sierści bez konieczności pozbawiania się towarzystwa swoich pupili” – mówi Urszula Leszczyńska z działu marketingu firmy BEKO S.A.

Bohaterami spotu jest para, którą widzowie znają z wcześniejszych odsłon kampanii reklamowych marki BEKO. Są to młodzi, pełni uśmiechu ludzie, którym innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę BEKO ułatwiają i uprzyjemniają codzienne obowiązki. Kiedy w ich życiu pojawia się szczeniak, zaczynają się problemy, jak usunąć z ubrań sierść milusińskiego. Zastosowana w pralce BEKO funkcja Pupil modyfikuje cykl prania, dzięki czemu staje się ono jeszcze bardziej dokładne i w łatwy oraz skuteczny sposób usuwa sierść z ubrań.

„W spocie reklamowym prezentujemy jedno z całej gamy urządzeń BEKO, które poprawiają komfort codziennego życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oddajemy w ich ręce sprzęt najwyższej jakości,  innowacyjny i stanowiący ozdobę każdego wnętrza” – dodaje Urszula Leszczyńska.

Kampania reklamowa potrwa od 1 do 28 lutego. 15 – sekundowe spoty będą emitowane przede wszystkim w  TV Polsat i TVN oraz stacjach: TVP Info, TVN 7, TV 4, Polsat 2, TVN Style oraz TVN 24. Spot ten został wybrany z puli reklam międzynarodowych przygotowanych przez agencję TBWA i został zaadoptowany na rynek polski Zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD Media Direction. Kampania będzie wspierana przez działania PR prowadzone przez agencję Multi Communications.