MDS nawiązuje współpracę z Oracle

Firma Management Data Systems (MDS) informuje, że w styczniu 2010 roku podpisała umowę partnerską z Oracle Polska. Firma MDS przystąpiła do programu Oracle PartnerNetwork Specialized na poziomie Silver Partner. Współpraca firm będzie się odbywała w zakresie dystrybucji produktów Oracle oraz świadczenia usług dla klientów przy wykorzystaniu tych produktów.

Oferta MDS zostanie rozszerzona o produkty Oracle Universal Content Management (pakiet do zarządzania dokumentami i treściami – UCM) oraz Oracle Business Process Management (BPM – wstępnie zintegrowany zestaw narzędzi do modelowania procesów, będący połączeniem technologii Oracle Fusion Middleware i BEA Systems). Rozwiązania Oracle w tych obszarach będą uzupełnieniem dotychczasowej oferty firmy MDS, zwłaszcza w zakresie technologii Documentum oraz Alfresco.

„Podpisanie umowy partnerskiej z Oracle jest kolejnym krokiem podjętym przez MDS w celu poszerzenia portfolio produktów i oferowanych technologii. W 2009 roku rozszerzyliśmy znacznie nasze możliwości w obszarze Open Source, nowy rok zaczynamy od wybrania nowej platformy typu enterprise. Mamy pełną świadomość, iż wybierając Oracle jako strategicznego partnera w obszarze ECM będziemy pionierami we wdrażaniu tych rozwiązań w Polsce” – powiedział Michał Wierzbicki, Senior Manager w firmie Management Data Systems.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu