Filmy Warner Bros w ipla film

przez | 08/02/2010

Telewizja internetowa ipla jako pierwsza w Polsce udostępniła on-line pełnometrażowe filmy z wytwórni Warner Bros. Jest to kolejne studio hollywoodzkie, którego kinowe superprodukcje można zobaczyć w ipla film na www.film.ipla.tv.

W pierwszym etapie współpracy z Warner Bros w ipla film dostępnych jest ponad 100 tytułów z katalogu tej wytwórni, w tym takie superprodukcje jak: Władca Pierścieni, Harry Potter, Matrix i Batman. Filmy można oglądać bezpośrednio na stronie internetowej www.film.ipla.tv.

Ipla film jest największym internetowym kinem w Polsce pod względem zarówno ilości, jak i jakości udostępnianych hollywoodzkich produkcji pełnometrażowych. Dzięki podpisanej umowie z Warner Bros oraz ścisłej współpracy z innymi największymi na świecie producentami i dystrybutorami filmowymi, w ipla film obejrzeć można już ponad 300 filmów, w tym najbardziej popularne i dochodowe superprodukcje. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Microsoft Silverlight od dzisiaj użytkownicy ipla film mogą oglądać filmy zarówno w aplikacji ipla, jak też bezpośrednio na stronie internetowej www.film.ipla.tv.

źródło/autor: Redefine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.