D-Link i więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych

Tagi:

Firma D-Link dołączyła do inicjatywy Europejskiego Funduszu Leasingowego, której mottem jest Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych. W jej ramach od początku stycznia br. sprzęt D-Linka dostępny jest dla małych i średnich przedsiębiorstw w atrakcyjnej ofercie leasingowej 0%.

Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych to misja Europejskiego Funduszu Leasingowego. Zgodnie z nią firma przygotowała ofertę finansowania na bardzo korzystnych warunkach różnych modeli pojazdów, sprzętu IT, a także maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnych propozycji „Leasingu 0%” m.in. na sprzęt firmy D-Link.

Inicjatywa EFL Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Jej założeniem jest ułatwienie inwestycji właśnie teraz w okresie spowolnienia oraz u progu wzrostu gospodarczego.

Sprzęt firmy D-Link dostępny jest w promocyjnej ofercie EFL od stycznia. Warunkiem skorzystania z niej jest złożenie zamówienia o minimalnej wartości 10.000 PLN. Lista partnerów handlowych, u których można złożyć zamówienia na sprzęt D-Linka, dostępna jest na stronie projektu.

Wszystkie produkty objęte programem promocyjnym zostały umieszczone na specjalnie w tym celu uruchomionej stronie internetowej dostępnej pod adresem: www.wiecejprzestrzeni.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu