Walentynkowe swatanie GoldenSubmarine

przez | 06/02/2010

GoldenSubmarine swata użytkowników Facebooka z pracownikami agencji interaktywnych. Chcesz przekonać się, który z pracowników agencji marketingu interaktywnego powinien być wybrankiem Twojego serca? Znajdź GoldenSubmarine na Facebook.com i weź udział w walentynkowym quizie z nagrodami.

New Business, account, art, programista, flashdeveloper, strateg a może copywriter? Biorąc udział w walentynkowym quizie przygotowanym przez agencję GoldenSubmarine można nie tylko przekonać się, który z pracowników agencji marketingu interaktywnego jest dla uczestników zabawy najlepszą partią, ale także powalczyć o nagrodę główną, którą jest kolacja w hotelu ze śniadaniem.

– Uważamy, że branża agencji interaktywnych jest sexy. A kiedy najlepiej jest to zakomunikować? Oczywiście w Walentynki – mówi przekornie Marta Krysik, wiceprezes  GoldenSubmarine.

Aby wygrać kolację dla dwojga, wystarczy rozwiązać quiz (http://apps.facebook.com/interaktywni/) i mieć szczęście w losowaniu, które odbędzie się w Walentyntki, 14 lutego. Wynik zostanie podany na profilu GoldenSubmarine w ramach portalu społecznościowego Facebook. Organizatorzy konkursu przygotowali również nagrodę specjalną – podwojenie kwoty przeznaczonej na kolację. Ma szansę otrzymać ją wylosowana osoba, która udowodni, że jej druga połówka pracuje w branży interaktywnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.