Szał posezonowych wyprzedaży

Choć mróz za oknem ściska, dla miłośników zakupów rozpoczął się najgorętszy sezon –wyprzedaże. Park Handlowy Bielany zaprasza wszystkich łowców okazji na noworoczną wyprzedaż sięgającą 70%! Zimową garderobę pań wzbogacić mogą garsonki i żakiety marki Monnari (od 139 zł) oraz J&R (od 149 zł). W salonie CCC czekają kozaki w niższych cenach, np. marki Lasocki w cenie 199,99 zł. Wyjątkowy komfort zapewni bielizna marki Triumph oraz Samanta Amoris dostępne w sklepie Obsession w cenie niższej o ok. 20-30 zł.

Prawdziwy mężczyzna musi mieć w szafie smoking – w salonie Intermoda można kupić go już za 1199 zł (poprzednia cena: 1499 zł), koszulę za 143 zł a spinki za 199 zł. Panowie o zacięciu sportowym powinni skierować pierwsze kroki do sklepu Meta, w którym uwagę przyciągają buty Nike Altai w cenie 129,90 zł oraz kurtka Nike za jedyne 99,90 zł (poprzednia cena: 279 zł)!

Zimowe szaleństwo najlepiej utrwali kamera Handycam Sony HDR-CX 105, dostępna w salonie Sony Centre za 1899 zł (poprzednia cena: 2400 zł).

W centrum wyposażenia wnętrz Parku Handlowego Bielany znajdziemy również  dużo niespodzianek cenowych. Specjalne oferty na meble wypoczynkowe można znaleźć w salonach  Italmeble, Livingroom by Mebelplast oraz Kler. Kuchnie Atlas proponują 50% rabat na meble z ekspozycji wraz z wyposażeniem. W salonie Bizzarto wiele modeli jest przecenionych o 20%.

Do wyprzedaży nikogo dziś nie trzeba namawiać. Prawdziwy łowca okazji wie jednak, że  najlepsze sztuki zdarzają się na początku sezonu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu