Rozmowy o wirtualnej piłce nożnej w CyberTV 36i6

Już 5 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się kolejny nadawany na żywo program internetowego projektu CyberTV 36i6  w całości poświęcony sportom elektronicznym oraz grom komputerowym. W studio interaktywnej telewizji lookr.tv naprzeciw prowadzącego Piotra ‘neqs’ Lipskiego zasiądzie dwójka utalentowanych zawodników gry FIFA e-sportowej organizacji Universal Soldiers – Tomasz ‘Cou’ Karczewski oraz Piotr ‘WyszyN’ Wyszyński.
W celu przybliżenia widzom najnowszej odsłony piłkarskiej gry FIFA zaproszeni do studia goście rozegrają między sobą pokazowy mecz na konsoli Sony PlayStation 3. Następnie Tomasz ‘Cou’ Karczewski oraz Piotr „WyszyN” Wyszyński znajdą się w krzyżowym ogniu pytań dotyczących kariery profesjonalnego gracza oraz e-sportowej organizacji Universal Soldiers. Co więcej, poruszony zostanie temat sceny gry FIFA 10 oraz związanego z nim wątku przyszłości konsol. Nie zabraknie również dyskusji na temat największego piłkarskiego wydarzenia w świecie sportów elektronicznych w Polsce – eliminacyjnego turnieju FIFA Interactive World Cup, który 6 lutego odbędzie się na terenie Areny Ursynów w Warszawie.

Dla przypomnienia, program odbędzie się na żywo w piątek, 5 lutego o godzinie 18.00. Podczas audycji udostępniony zostanie dla użytkowników LajfCzat, za pomocą którego na żywo będzie można zadawać pytania gościom znajdującym się w studio. Nie zabraknie również konkursu z nagrodami.

Transmisja dostępna będzie pod adresem: http://cybersport.pl/cybertv_studio

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu