Najpiękniejsi online!

przez | 06/02/2010

Moda na piękno nigdy nie przemija! Jeśli czujesz się piękny i atrakcyjny możesz spróbować sił w portalu Piękni.com.pl. Aby założyć konto w tym serwisie musisz otrzymać pozytywną ocenę od gości portalu oraz selekcjonera.

Sztuka prezencji i prezentacji!

Portal Piękni.com.pl został stworzony z myślą o ludziach pewnych siebie, ale i z poczuciem dystansu, którzy nie boją się wizerunkowej selekcji online – mówi Witold Szpak, pomysłodawca serwisu. – Nadrzędną wartością w naszym serwisie  jest sztuka zaprezentowania swoich zalet i pokazanie siebie w atrakcyjnym świetle! Każdy z nas ma wiele cech pięknych, wystarczy je odpowiednio zaprezentować w swoim profilu, aby dołączyć do grona ludzi pięknych – podkreśla Witold Szpak.

Piękni ale wiarygodni

Jak podkreślają twórcy serwisu, aby znaleźć się w gronie ludzi pięknych trzeba umiejętnie się zaprezentować. Nie oznacza to jednak przyzwolenia na stosowanie naciąganych „sztuczek”. Każdy użytkownik musi liczyć się z weryfikacją swoich danych i wizerunku, aby inni mieli pewność, że profile w portalu są rzeczywiste i wiarygodne. Wszystkim spragnionym blasku piękna i sławy radzimy po prostu wybranie najlepszych fotografii z albumu i oczekiwanie na akceptację profilu!

Piękni wygrywają nagrody!

Jeśli chcesz przekonać się czy jesteś atrakcyjny, wejdź na www.piekni.com.pl, załóż swój profil i oczekuj na akceptację innych użytkowników oraz selekcjonera! Najpiękniejsze profile w portalu mają szansę na nagrody – do wygrania między innymi nowoczesne iPody oraz MacBook pro. Pamiętaj! Zaistnienie w gronie ludzi najpiękniejszych, otworzy przed Tobą wszystkie salony! Powodzenia!

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają posiadacze najpiękniejszych Profili pierwszej edycji konkursu znajdź w portalu  jula9903, Viciu oraz Grazia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.