Wielka zimowa wyprzedaż w Sklepach Komfort i na www.komfort.pl

Tagi:

W sklepach sieci Komfort rozpoczęła się zimowa wyprzedaż towarów z ubiegłorocznej kolekcji. Ceny zostały obniżone nawet do 70%. To wyjątkowa okazja dla klientów by nabyć wymarzoną wykładzinę czy dywan w atrakcyjnej cenie i w najprostszy sposób odmienić aranżację wnętrza.

Od kilku lat w Polsce, pierwsze miesiące w roku to okres w kalendarzu konsumenckim, który tradycyjnie upływa pod znakiem polowania na okazje. Teraz także sieć sklepów Komfort przyłącza się do zimowych akcji wyprzedaży i zachęca swoich klientów do korzystnych zakupów. Od 1 lutego każdy klient znajdzie w sklepie Komfort produkty dla siebie w atrakcyjnych cenach, wybrany asortyment będzie sprzedawany z rabatem od 30% do 70 %.

Akcja potrwa do końca lutego 2010 lub do wyczerpania zapasów. Wyprzedaż dotyczy asortymentu paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych, a także dywanów. Wśród towarów objętych promocją znajdzie się kilkaset wzorów produktów na podłogę. To wyjątkowa okazja dla klientów by nabyć wymarzoną wykładzinę czy dywan w atrakcyjnej cenie i w najprostszy sposób odmienić aranżację wnętrza.

Dla osób planujących większy remont to szansa by nabyć panele lub podłogi drewniane w najlepszej jakości za niewielkie pieniądze. Ponadto, kupując te produkty od razu z usługą montażu, można dodatkowo zaoszczędzić płacąc za wszystko obniżoną stawkę 7% Vat.

Każdy produkt objęty promocją został oznaczony w sklepie nową ceną i wysokością przyznanego rabatu.

Z wyprzedażowej oferty można skorzystać także bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem sklepu internetowego na www.komfort.pl. Więcej informacji udzielają specjaliści dyżurujący pod numerem infolinii 0 801 30 11 30, a także w salonach sieci Komfort.

Szczegóły oferty i lista sklepów objętych promocją na www.komfort.pl

Akcja będzie komunikowana w sklepach na materiałach POS takich jak plakaty, bannery oraz lokalnie na billboardach i w radio lokalnym.

źródło/autor: KOMFORT

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu