TwojaEuropa.pl – Swobodne rozmowy o Europie i nie tylko

Kolejne duże zmiany w Portalu TwojaEuropa.pl – grupy dyskusyjne, poprawiona nawigacja, odświeżony wygląd i setki innych drobnych poprawek. Oznacza to jeszcze swobodniejszą komunikację i znacząco podnosi atrakcyjność serwisu. Na marzec planowane jest zamknięcie wersji Beta i rozpoczęcie szerokich działań promocyjnych.

Euro 2012, Autostopem po Europie, Konkursy dla dziennikarzy, Fundusze Europejskie, Europa na wesoło – to tylko niektóre grupy dyskusyjne portalu TwojaEuropa.pl – pierwszego serwisu społecznościowego dotyczącego Europy i Europejczyków.

Polacy są bardzo mobilni i dyskusje na forach dotyczących tylko jednego kraju to stanowczo za mało – zmieniając kraj muszą zmieniać społeczność, szukać nowych znajomych. TwojaEuropa.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi dużo podróżujących, pozwalając im tworzyć własne grupy, publikować artykuły, dzielić się informacjami, nawiązywać kontakty i mieć je zawsze ze sobą, gdziekolwiek będą – mówi Łukasz Matuszewski, wydawca portalu.

Grupy dyskusyjne to świetne miejsce do wzajemnej integracji i wymiany doświadczeń – podkreśla Piotr Anuszczyk, redaktor portalu. – Dajemy naszym autorom narzędzie do zadawania pytań, dyskusji nad warsztatem dziennikarskim, a nawet szansę udziału w rozmaitych konkursach (np. Europejska Nagroda dla Młodych Dziennikarzy 2010).

To jednak nie wszystkie zmiany w portalu. Poprawiona została m.in. nawigacja, przejrzystość, mechanizmy wyszukiwania artykułów. Uruchomiono również bazę firm, instytucji i stron internetowych związanych z Europą (doradztwo unijne, tłumaczenia, turystyka, praca za granicą i wiele innych branż). Powstaje również baza szkoleń EFS oraz baza projektów dofinansowanych przez Unię. Już od wrześnie działają oferty pracy za granicą.

Dzięki temu w marcu TwojaEuropa.pl zaprezentuje się w wersji finalnej i rozpocznie kampanię reklamową – Stawiamy na nowoczesne i wydajne formy promocji, od standardowych już kampanii mailingowych i Google AdWords, poprzez działania SEO i ePR, aż po nowoczesne narzędzia jak AdTaily.pl czy platformy mikroblogowe Blip i Twitter – podsumowuje Łukasz.

źródło/autor: TwojaEuropa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu