Nowe chusteczki nawilżane Huggies® o zapachu ogórkowym

przez | 04/02/2010

Firma Kimberly-Clark – producent marki Huggies® – wprowadza na Polski rynek chusteczki nawilżane o zapachu ogórkowym. Premierze nowego produktu towarzyszyć będą promocje w punkcie sprzedaży dedykowane młodym rodzicom.

Nowe chusteczki nawilżane Huggies® zostały przygotowane z myślą o nowoczesnych mamach, które coraz częściej sięgają po chusteczki nawilżane nie tylko podczas zmiany pieluszki. Używają ich kilkukrotnie w ciągu dnia w wielu zaskakujących sytuacjach. Zarówno w domu, jak i na spacerze zdarzają się momenty, w których wilgotna chusteczka jest niezbędna i pozwala szybko doprowadzić malucha do czystości.

Specjalne włókna zastosowane w nowych chusteczkach nawilżanych Huggies® są wytrzymałe, a zarazem miękkie. To sprawia, że chusteczki dokładnie czyszczą wrażliwą skórę dziecka, nie powodując podrażnień. Cechą charakterystyczną nowego produktu jest subtelny zapach ogórkowy, który pozostawia przyjemne uczucie świeżości, nie podrażniając dróg oddechowych malucha. Zabawnie odciśnięte na opakowaniach kolorowe dziecięce rączki sprawiają, że nowy produkt marki Huggies® jest bardzo widoczny na półkach sklepowych. Dzięki temu zarówno mali konsumenci jak i ich rodzice chętnie po niego sięgają. Istotnym atutem nowego produktu jest możliwość pojedynczego wyciągania chusteczek z opakowania.

Wprowadzeniu na rynek nowego produktu towarzyszyć będą promocje w punkcie sprzedaży dedykowane młodym rodzicom. Działania Public Relations dla marki Huggies® prowadzi agencja EURO RSCG Sensors.

Średnia cena detaliczna nowych chusteczek nawilżanych Huggies® o zapachu ogórkowym wynosi 5,99 PLN.

źródło/autor: Euro RSCG Sensors

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.