Megaprędkości i megarabaty w nowej ofercie DIALOGu

przez | 04/02/2010

Internet aż do 100 Mb/s nawet przez 6 miesięcy gratis, telewizja cyfrowa HD nawet przez rok bez opłat i zróżnicowane pakiety minut w abonamencie telefonicznym: wraz z początkiem lutego DIALOG zaproponował klientom nowe, atrakcyjne cenowo oferty promocyjne, które umożliwiają samodzielne konstruowanie najkorzystniejszych pakietów usług.

DIALOG zdecydowanie przyspieszył, proponując swoim klientom internet aż do 100 Mb/s w konkurencyjnych cenach i zaoferował nową jakość taryf telefonicznych – m.in. profil nieograniczony (od 60 zł/miesięcznie), który umożliwia nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i sieci stacjonarnych wszystkich krajów Unii Europejskiej, realizowane we wszystkie dni tygodnia, przez całą dobę.

– Jak wynika z ostatniego badania przeprowadzonego przez PBS DGA na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej, najbardziej zadowoleni ze swojego operatora telefonii stacjonarnej są klienci DIALOGu. Nasze usługi – w skali od 1 do 5 – oceniają oni na 4,1 – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Telefonii DIALOG S.A. – Z własnych badań zleconych CBM Indicator wiemy, że ponad 84% abonentów telewizji cyfrowej DIALOGu poleciłoby ją znajomym. To dla nas największa rekomendacja i motywacja, aby oferować klientom usługi optymalnie dopasowane do ich potrzeb – dodaje.

Podwójna korzyść

Z usługi internetowej i telefonicznej DIALOGu można korzystać osobno, lecz klienci dodatkowo zaoszczędzą, gdy zdecydują się na zakup w pakiecie. Oferta pakietowa to rabat 100% na internet przez 3 lub 6 miesięcy oraz telefon z pakietem minut – bez pustego abonamentu. Miesięczny koszt obu usług zależy od długości umowy (12 lub 24 miesiące), preferowanej przepustowości łącza i wybranego profilu taryfy telefonicznej.

Dla przykładu, wybierając w pakiecie Internet DialNet Mega 2 Mb/s abonent zapłaci średniomiesięcznie już od 40,5 zł/m-c. Średniomiesięczny koszt łącza o prędkości 4Mb/s wynosi od 48 zł/m-c (w umowie na 24 miesiące).

Mnożenie możliwości z cyfrową telewizją

Zdecydowanym atutem nowej oferty DIALOGu jest elastyczny pakiet z telewizją cyfrową, w którym nawet przez rok klienci mogą nie płacić za abonament telewizyjny. Oferta składa się z telewizji cyfrowej wraz z podstawowym „Pakietem Domowym” (41 najlepszych i najczęściej oglądanych kanałów, m.in. TVP, TVN, Polsat, Disney Channel, Polsat Sport, Eurosport, Discovery Channel, National Geographic, MTV) oraz jednej bądź obu usług: internetu i taryfy telefonicznej.

Wybierając telewizję z internetem, klient ma do dyspozycji przepustowości: 1 Mb/s aż do 50 Mb/s Mb/s. Abonament telefoniczny to możliwość wyboru spośród trzech propozycji, m.in. profilu nieograniczonego, czyli nieograniczonych połączeń do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i sieci stacjonarnych wszystkich krajów UE, we wszystkie dni tygodnia, 24 h na dobę.

Decydując się na wybrany pakiet usług, klient korzysta z bardzo atrakcyjnych cen:

  • telewizja (41 kanałów) z telefonem – w cenie od 50 zł / miesięcznie przez pierwszy rok trwania umowy
  • telewizja (41 kanałów) z internetem – w cenie od 59 zł / miesięcznie przez pierwszy rok trwania umowy
  • telewizja (41 kanałów) z internetem i telefonem – w cenie od 89,99 zł / miesięcznie przez pierwszy rok trwania umowy

Dodatkowe korzyści telewizyjnego pakietu DIALOGu to:

  • 4 najlepsze kanały HD za 0 zł przez pierwszy rok,
  • pakiety kanałów tematycznych już od 6 zł brutto,
  • domowa wypożyczalnia filmów na życzenie – ponad 700 pozycji filmowych już od 1 zł,
  • 50% rabatu na aktywację dekodera, który umożliwia podłączenie drugiego telewizora (tzw. multiroom),
  • interaktywny program TV, wyszukiwarka tematyczna oraz przypomnienia o ulubionych programach, kontrola rodzicielska – wszystko na ekranie telewizora.

Oferta dostępna jest na własnej sieci i kierowana do nowych klientów operatora. Szczegółowe informacje dotyczące nowej oferty DIALOGu można uzyskać w sieci sprzedaży operatora oraz na stronach internetowych: www.dialog.pl i www.dialogmedia.pl.

źródło/autor: DIALOG