Magnolia Polska z Kostrzewa PR

Z początkiem lutego br. Magnolia Polska  Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z Kostrzewa PR. Agencji powierzono opracowanie i realizację strategii public relations dla nowoczesnego osiedla Magnolia w Lesznowoli. Kostrzewa PR będzie również odpowiedzialna za korporacyjną komunikację public relations. Agencja została wybrana w drodze konkursu ofert.

Osiedle Magnolia składać się będzie z 33 domów w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. Domy o powierzchniach 226 i 276 m kw. wraz z działkami o wielkości od 300 do 600 mkw., usytuowane są na zamkniętym osiedlu. Inwestycja Magnolia położona jest w Lesznowoli przy ul. Jedności, zaledwie 20 km od centrum Warszawy oraz 6 km od pobliskiego Piaseczna. Domy charakteryzować będzie nowoczesny design oraz wysokie przeszklenia, niespotykane dotąd na rynku.

Za projekt ogólny oraz aranżację wnętrz odpowiadają światowej sławy architekci i projektanci – m.in. Emmalisa Marcozzi Rozzi Lapenna, Peter Tigg i Satish Patel. Na życzenia klienta, deweloper wyposaży wybrany segment w kolektory słoneczne, system odzyskiwania ciepła oraz ogrzewanie podłogowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu