Avnet Sp. z o.o. autoryzowanym dystrybutorem Devon IT

Avnet Sp. z o.o. został w styczniu 2010r. autoryzowanym dystrybutorem Devon IT. W ofercie firmy znalazły się terminale Devon (Thin Client) oraz oprogramowanie Devon Blaster.

Dystrybucja przez Avnet Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora VMware, produktów Devon IT to świadome posunięcie, mające na celu uzupełnienie oferty posiadanych rozwiązań wirtualizacyjnych. Terminale Devon doskonale integrują się z wirtualnymi desktopami VMware View, zaś oprogramowanie Devon Blaster jest kompatybilne tak z VMware View, jak i z produktami innych niż VMware dostawców usług wirtualizacyjnych.

Krzysztof Pyzio, VMware Sales Manager nadzorujący w Avnet pracę grupy VMware, mówi że: „Dystrybucja produktów Devon IT z pewnością przyczyni się do uatrakcyjnienia oferty wirtualizacyjnej. Dobrze, jeśli Partnerzy mają możliwość skorzystania z kompleksowych rozwiązań”.

Terminale Devon (Thin Client) – produkty doskonale zintegrowane z wirtualnymi desktopami VMware View. Energooszczędne, odporne na awarie (brak ruchomych elementów wewnątrz), obsługa: RDP, ICA, PCoverIP.

Devon Blaster – oprogramowanie umożliwiające przekształcenie w prosty sposób dowolnego komputera w terminal! Działa z pominięciem systemu operacyjnego. Rozwiązuje problem ewentualnych usterek systemu operacyjnego, a także problem podwojenia licencji na system operacyjny. Kompatybilne z VMware View (oraz produktami innych dostawców usług wirtualizacyjnych).

Grupa VMware

  • Krzysztof Pyzio, VMware Sales Manager – e-mail: krzysztof.pyzio@avnet.com, tel.: (22) 878 77 25, tel. kom.: 609 444 634
  • Izabella Bochacka – e-mail: izabella.bochacka@avnet.com, tel.: (22) 878 80 97, tel. kom.: 0 663 394 644
  • Artur Rosiński – e-mail: artur.rosinski@avnet.com, tel.: (22) 878 77 46, tel. kom.: 0 603 793 330

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu