AudioCodes z Fild.NET

Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – podpisała umowę partnerską z AudioCodes, producentem zaawansowanych rozwiązań do transmisji głosu w sieciach IP.

Dzięki umowie Fild.NET wzbogacił swoja ofertę o specjalistyczne, innowacyjne narzędzia niezbędne do budowania efektywnych systemów telekomunikacyjnych. AudioCodes jest jednym z globalnych liderów w zakresie technologii kompresji i transmisji głosu w pakietach. Produkty firmy – m.in. hybrydowe bramy VoIP (Media Pack i Mediant), a także urządzenia SBC (Session Border Controllers) – skierowane są do operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług internetowych, a także dużych firm wykorzystujących technologie VoIP do komunikacji biznesowej. Zaletą rozwiązań AudioCodes jest fakt, że pozwalają one na połączenie dotychczasowej, tradycyjnej infrastruktury telekomunikacyjnej (telefonów, faksów, central PBX) z sieciami IP.

“Fild.NET posiada szereg kompetencji i specjalizacji związanych z tworzeniem zintegrowanych systemów komunikacyjnych, jak SOA and Business Process, Business Intelligence, czy Unified Communication opierająca się na narzędziach: Microsoft Office Communications Server 2007 i Microsoft Exchange Server 2007. Firma ma na koncie m.in. skuteczne wdrożenia Microsoft OCS, dzięki którym powstały efektywne rozwiązania obejmujące VoIP, czy konferencje audio i video. Współpraca z AudioCodes jeszcze bardziej zwiększa nasze możliwości w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych i pozwala zaoferować naszym klientom wyspecjalizowane technologie odpowiadające na ich potrzeby” – przekonuje Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu