Płyty główne GIGABYTE zwyciężają w czterech konkurencjach zawodów F1 OC #1

przez | 03/02/2010

Podczas zawodów F1 OC #1 zawodnicy z Australii ustanowili nowy rekord świata Super Pi 8M używając przy tym płyty głównej GIGABYTE GA-790FXTA-UD5 (platforma AMD). To już czwarte zawody w tym sezonie zawodów F1 OC, w którym płyty główne GIGABYTE przyczyniły się do osiągnięcia najwyższych wyników OC.

Rekord Super Pi 8M na platformie AMD z końca 2009 roku (F1 OC Highest FSB Challenge) został osiągnięty przez zawodnika posługującego się nickiem Dinos22 z drużyny australijskiej przy użyciu płyty głównej GIGABYTE GA-790FXTA-UD5 oraz procesora AMD Phenom II X4 965 BE. Zwycięzca wywindował rekord świata SuperPi 8M do 2 min 08.984 s., pozostawiając rywali daleko w tyle dzięki blisko 5 sekundowej przewadze.

„Jesteśmy dumni z faktu, że płyty główne GIGABYTE przyczyniły się do zwycięstw w aż 4 konkurencjach F1 OC szczególnie, że każdy z etapów składał się z odmiennych kategorii OC włączając w to SuperPi 32M na platformach Intel P55, najwyższy wynik FSB, 3DMark 06 na zintegrowanej karcie graficznej oraz SuperPi 8M na dowolnej platformie AMD” – mówi Tim Handley, Deputy Director of Motherboard Marketing w GIGABYTE Technology Co. Ltd. „Doskonałe wyniki osiągnięte podczas pierwszego sezonu zawodów F1 OC pokazują, że nie ma lepszej kombinacji niż połączenie innowacyjnych rozwiązań z komponentami wysokiej jakości. Gratulujemy zawodnikom z Australii imponujących wyników i z niecierpliwością czekamy na informacje o dalszych osiągnięciach overclockerów z całego świata”.

Więcej informacji na temat zawodów F1 OC można znaleźć na oficjalnej stronie F1 OC:

http://f1oc.org/latest-results/

Więcej informacji na temat płyt głównych GIGABYTE można znaleźć na stronie:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/

źródło/autor: GIGABYTE