Pierwsza polska gra na PC z reklamami z adserwera

przez | 03/02/2010

Czy pełne wersje gier muszą być płatne? Jak się okazuje – nie. TEYON wraz z AdAction przygotowało darmową wersję Battle Rage dla polskich graczy.

Dzięki współpracy między TEYON i AdAction polscy gracze mogą za darmo pobrać w pełni legalną wersję gry Battle Rage. To zasługa reklam graficznych, które w zamian za darmowość pojawiają się w trakcie rozgrywek, na billboardach umieszczonych wewnątrz gry, w taki sposób aby nie psuć czystej przyjemności z grania. To pierwsza tak poważna polska produkcja na PC w której będą się pokazywać reklamy serwowane z adserwera AdAction. W podobnym modelu na rynek trafiła gra Quake Live. Dzięki takie funkcjonalności reklamodawcy mogą zamawiać emisję kampanii reklamowych w grze w dowolnym terminie, a czas uruchomienia kampanii skraca się do kilku godzin.

Battle Rage to gra akcji wydana przez polskiego wydawcę i producenta, firmę TEYON. Należy do gatunku gier TPP, czyli głównego bohatera obserwujemy z kamery umieszczonej za jego plecami. Głównym elementem rozgrywki są dynamiczne starcia na różnego rodzaju broń palną oraz walki wręcz. Gra Battle Rage jest stworzona na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, dzięki czemu generowana grafika stoi na bardzo wysokim poziomie.

Gracz wciela się w postać gigantycznego robota, który staje do walki na jednej z przygotowanych map. W każdym starciu może jednocześnie uczestniczyć dwóch, trzech a nawet czterech uczestników dzięki rozbudowanemu trybowi gry wieloosobowej. Każdy robot posiada własny ekwipunek oraz umiejętności, które z biegiem czasu możemy modyfikować według naszego uznania.

Więcej informacji oraz miejsce, z którego można pobrać darmową, pełną wersję gry Battle Rage znajduje się w tym miejscu: http://www.espmania.pl/battle-rage/.

Link do youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=P2yDYhhxpVY

źródło/autor: AdAction