Ozdobne słuchawki Hama Crystal już na polskim rynku

przez | 03/02/2010

Ozdobne słuchawki douszne Crystal ALU HK-283 z błyszczącymi zdobieniami, trafiły do oferty Hama w Polsce. Produkt przeznaczony jest dla kobiet, które cenią eleganckie, a jednocześnie funkcjonalne dodatki do ubioru. Zdobienia powodują, że słuchawki douszne Hama Crystal sprawdzą się jako estetyczne uzupełnienie wyjściowej sukienki lub służbowego żakietu.

Słuchawki douszne Hama Crystal wyposażone są w 3 pary silikonowych wkładek o różnych wielkościach (S, M, L). Dzięki temu każda użytkowniczka będzie mogła wygodnie korzystać ze swojego sprzętu niezależnie od budowy anatomicznej ucha. Produkt wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: “Sprytne rozwiązania”. Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Dane techniczne słuchawek Hama Crystal:

  • Zakres częstotliwości: 20 – 20 000 Hz
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Czułość: 115 dB
  • Długość kabla: 1,20 m
  • Średnica głośników: 10 mm

Sugerowana przez Hama cena detaliczna ozdobnych słuchawek dousznych Hama Crystal wynosi 34,90 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Asystent akcesoriów

Z myślą o miłośnikach nowoczesnych technologii Hama Polska udostępnia “Asystenta akcesoriów”, który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych.

źródło/autor: White-Magick

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.