Firma Immergas Polska wyróżniona tytułem Najlepszego wdrożenia IT w przemyśle

przez | 03/02/2010

Wyróżnienie „Najciekawsze z najlepszych wdrożeń IT w przemyśle” otrzymała instalacja systemu Oracle JD Edwards wykonana w Immergas Polska przez Hogart Business Systems

Najważniejsze fakty

  • 25 stycznia br. w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się coroczna konferencja Zmieniamy Polski Przemysł, organizowana przez miesięcznik „Nowy Przemysł”. Podczas konferencji zostały ogłoszone i wręczone nagrody „Najciekawsze z najlepszych wdrożeń IT w przemyśle”. Nagrodę odebrało 5 firm, wśród których znalazła się spółka Immergas, od kilku lat użytkująca rozwiązanie Oracle JD Edwards Enterprise One 8.12.
  • W połowie 2009 roku w polskim oddziale spółki Immergas zakończył się projekt wdrożenia modułu zaawansowanego zarządzania magazynem Oracle JD Edwards zintegrowany z obsługą kodów kreskowych. Za przygotowanie rozwiązania była odpowiedzialna firma Hogart Business Systems. Realizacja tego właśnie projektu stała się bezpośrednią przyczyną uhonorowania firmy Immergas tytułem Najciekawszego wdrożenia IT w przemyśle.
  • Wart podkreślenia jest fakt, że polska filia Immergas, jako jedna z pierwszych wewnątrz grupy zdecydowała się na zmianę sposobu podejścia do procesów magazynowych stawiając na ich automatyzację w pełnym łańcuchu.

Wypowiedzi towarzyszące

„W naszym przypadku automatyzacja procesów na magazynie przyniosła korzyści w postaci zdecydowanego zmniejszenia współczynnika pomyłek oraz przyspieszenia czasu realizacji zleceń. Nie bez znaczenia jest również fakt, że od momentu, gdy wszystkie operacje są zapisywane on-line usprawniliśmy komunikację pomiędzy działami” – podkreśla Maciej Czop, dyrektor Finansowy Immergas Polska.

„Jesteśmy dumni z uhonorowania naszego klienta tak zaszczytnym tytułem. To wyróżnienie świadczy o tym, że kapituła konkursu doceniała innowacyjność i nowatorstwo wdrożonego rozwiązania, co jest tym bardziej cenne, że wśród firm z sektora MSP świadomość potrzeb takiego typu rozwiązań nie jest jeszcze zbyt duża. A przecież nowoczesne rozwiązania do obsługi magazynu są już dostępne w przystępnym budżecie i krótkim czasie realizacji” – mówi Przemysław Jarzębowicz, Dyrektor Działu Konsultingu w Hogart Business Systems.

źródło/autor: Oracle