Columbus IT wykona wdrożenie w DDD

Duży Dom Dystrybucyjny, który zajmuje się dostawą produktów największych wytwórni fonograficznych w Polsce, zdecydował się na rozwiązanie Columbus IT. Projekt obejmie m.in. Księgowość, Finanse, Logistykę, Zakupy i Sprzedaż.

Rozwiązanie zostanie oparte o zintegrowany system Microsoft Dynamics AX i dodatkowo rozbudowane o aplikacje WMS, dzięki czemu będzie można monitorować w czasie rzeczywistym przepływ towarów wewnątrz magazynu oraz między DDD, a punktami sprzedaży. Usprawnienie procesów magazynowych i logistycznych przełoży się z kolei na większy komfort pracy i niezawodność obsługi partnerów DDD – EMI, Sony i Universal Music Polska.

Wcześniej aplikacje w DDD nie były ze sobą zintegrowane, co wydłużało w czasie proces raportowania i realizowania działań operacyjnych. Ten stan zmieni zastąpienie dotychczasowych aplikacji jednym zintegrowanym rozwiązaniem.

Wdrożenie DDD jest kolejnym projektem Columbus IT w branży dystrybucyjnej. Wcześniej podobne projekty firma zrealizowała m.in. w HDS Polska (sieć salonów Relay i Inmedio), Nine West, Selena SA, Bo Concept, Szynaka-Meble, Pepco, Coming Poland.

źródło/autor: Columbus IT

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu