W poniedziałki z „Polską” poznasz świat

1 lutego br. startuje nowa kolekcja „Polski” – w ramach nowego cyklu „W poniedziałki z „Polską” poznasz świat” do wszystkich dzienników ukazujących się pod marką „Polska” dołączone zostaną książki z dokumentalno-przyrodniczymi filmami DVD prezentowanymi w kinach IMAX®. Projektowi towarzyszy Program Lojalnościowy.

Kolekcja składa się z 11 płyt DVD z 22 filmami prezentującymi egzotyczne podróże, niezwykłe miejsca i tajemnice natury. Na każdej płycie znajdują się dwa odcinki kolekcji – jako pierwsze ukażą się „Alaska” oraz „Indie”. Seria ukazywać się będzie w każdy poniedziałek przez 11 kolejnych tygodni we wszystkich dziennikach pod marką „Polska”. Cena gazety z dodatkiem wynosi 7,99 zł.

Razem z projektem Polskapresse uruchamia po raz pierwszy Program Lojalnościowy. Z pierwszym filmem Czytelnik dostanie specjalny kupon, który należy uzupełnić kodami zamieszczanymi w każdym z 11 odcinków kolekcji. Zbiorczy kod otrzymany po zebraniu wszystkich 11 kodów umożliwi zakup w sklepie internetowym „Polski” 10 płyt z kolekcji „Sensacje XX wieku” z rabatem 50% – www.sklep.polskatimes.pl

Kolekcji towarzyszy kampania reklamowa w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVN i Polsat), lokalnych stacjach radiowych, billboardach oraz autopromocja na łamach dzienników „Polski” i „Echa Miasta” oraz w serwisach internetowych Polskapresse. Kampanię przygotował dział marketingu Polskapresse, a media zapewnił dom MediaEdge:cia.

źródło/autor: Polskapresse

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu