Nowa perła na rynku płytek

przez | 02/02/2010

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009. Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Uroczysta gala wręczenia Pereł odbyła się pod koniec stycznia 2010 w Poznaniu.

– Jest to pierwsza Perła Ceramiki dla marki Ceramstic, jednak jestem przekonana, że nasza kolekcja tych prestiżowych trofeów się powiększy – mówi Agnieszka Rodziewicz, Dyrektor Marketingu i PR oraz stylista Ceramstic. – Oferta Ceramstic wciąż się rozrasta. Aktualnie wprowadzamy na rynek zupełnie nowe kolekcje, które z pewnością zasługują na uwagę zarówno klientów, jak i specjalistów z branży – dodaje A. Rodziewicz.

W 2009 roku do tytułu Perły Ceramiki zostały nominowane dwie kolekcje marki Ceramstic: kolekcja gresu lappato Sahara w kategorii „Płytki uniwersalne” oraz zwycięski Pop Art – w kategorii „Płytki podłogowe”.

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest corocznie od 2004r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Konkurs promuje kolekcje płytek ceramicznych, które wyróżniają się wśród innych dostępnych na polskim rynku wzornictwem, bogactwem elementów i są produkowane wg najnowocześniejszych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.