Emerson sklasyfikowany wśród 100 największych globalnych dostawców na rynku software i usługi

przez | 02/02/2010

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE: EMR) i światowy lider w zapewnianiu ciągłości działania systemów o kluczowym znaczeniu dla firm (Business-Critical Continuity™), sklasyfikowana została na 76 miejscu w rankingu Software Magazine największych na świecie dostawców software-u i usług, co ilustruje skuteczność technologiczno-inżynieryjnej firmy w rozszerzaniu oferty dla klientów.

Tegoroczny ranking Software Magazine bazuje na całkowitych przychodach Emersona za rok finansowy 2008, które zawierają wpływy z tytułu opłat licencyjnych za oprogramowanie, utrzymanie i wsparcie; szkolenia i usługi związane z oprogramowaniem; oraz konsulting. Globalne przychody Emersona za rok finansowy 2008 z tytułu oprogramowania i usług sięgają 750 milionów dolarów.

“Nasze rosnące portfolio oprogramowania i usług odzwierciedla skuteczność technologii Emersona w efektywnym zapewnianiu niezawodności, precyzji, bezpieczeństwa, i innych aplikacji o krytycznym znaczeniu dla biznesu, których oczekują od nas klienci,” powiedział Charles A. Peters, senior executive vice president w firmie Emerson. “Ranking opublikowany przez Software Magazine potwierdza, że Emerson z dobrym skutkiem wdraża strategię polegającą na upowszechnieniu oferty obejmującej software i usługi we wszystkich segmentach naszego biznesu.”

To pierwszy rok, w którym Emerson znalazł się w rankingu Software Magazine.

W poprzednich latach na liście gościła spółka Aperture Technologies – lider w tworzeniu oprogramowania do zarządzania centrami danych (data center) obecnie wchodząca w skład Emerson Network Power.

Już od 27 lat, Software Magazine publikuje oparty na przychodach ranking największych 500 globalnych dostawców software-u i usług. Pełna lista dostępna jest na stronie: http://www.softwaremag.com

źródło/autor: Emerson Network Power

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.