Colliers International reprezentował firmę Astellas w procesie najmu powierzchni magazynowej

Warszawa, 29 stycznia 2010 roku – Astellas Pharma Sp. z o.o., druga co do wielkości japońska firma farmaceutyczna, podpisała umowę najmu nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim. Właścicielem obiektu jest Panattoni Europe. W transakcji firma Astellas była reprezentowana przez Colliers International, wiodącego doradcę na rynku nieruchomości komercyjnych.

Astellas Pharma sp. z o.o. to japońska firma farmaceutyczna specjalizująca się w obszarze urologii, dermatologii i transplantologii. Zajmuje się również badaniami nad nowymi lekami i wprowadzaniem ich na rynek .

W związku z rozwojem firma zdecydowała się na wynajęcie nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz biurowej w obiekcie Panattoni Park Ożarów. Umowa, przy której doradzała firma doradcza Colliers International, obejmuje najem przez Astellas ponad 2.500 mkw powierzchni magazynowej oraz blisko 260 mkw biura.

Panattoni Park Ożarów to nowoczesny obiekt magazynowy położony 15 km na zachód od Warszawy blisko planowanej autostrady A2 łączącej Berlin i Moskwę.

źródło/autor: Colliers International

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu