AIR FRANCE KLM wyłącznym przedstawicielem Delta Air Lines w Polsce

AIR FRANCE KLM będą odtąd autoryzowanym przedstawicielem linii lotniczych Delta Air Lines w Polsce. To wynik stale rozwijającej się, trójstronnej umowy joint venture podpisanej pomiędzy liniami lotniczymi 20 maja ubiegłego roku. AIR FRANCE KLM będą odpowiedzialne za wszystkie działania handlowe Delta Air Lines w Polsce.

Wspólne umowy sprzedaży dla klientów branżowych i korporacyjnych zostały wprowadzone nie tylko w Polsce, ale również w Austrii, Bułgarii, Czechach, Estonii, Finlandii, Norwegii, Portugalii, Słowacji oraz na Cyprze, Węgrzech, Łotwie i Litwie. Kontrakty są kluczowym w rozwoju umowy joint venture, która zakłada podział przychodów i kosztów prowadzenia międzynarodowej sieci tras atlantyckich pomiędzy

AIR FRANCE, KLM i Deltą. Obecnie umowy obejmują 17 rynków w Europie i dzięki temu zapewniają efektywność handlową pomiędzy trzema liniami lotniczymi a ich klientami. Dzięki temu klienci korporacyjni i branżowi mogą korzystać z jednej umowy z AIR FRANCE, KLM i Deltą w 30 krajach Europy.

„Połączenie naszych wysiłków z działaniami AIR FRANCE KLM jest kolejnym sposobem wykorzystania synergii jaką daje nam umowa joint venture. Oferując jeden punkt kontaktowy zapewniamy klientom sprawniejszą obsługę,” powiedział Bob Hannah, regionalny dyrektor sprzedaży Delty w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

„Reprezentowanie Delty gwarantuje naszym klientom większą wygodę i lepsze możliwości podróżowania. Wspólnie dostarczamy najlepszą sieć połączeń do USA i to nie tylko z Polski ” powiedział David Garcia, dyrektor generalny AIR FRANCE KLM w Polsce. „Dzięki regularnym rejsom AIR FRANCE i KLM z Warszawy do Paryża i Amsterdamu klienci mogą łatwo skorzystać ze 120 połączeń do USA”

Obecnie Delta nie oferuje bezpośrednich lotów z Polski, tak więc pasażerowie podróżujący z Warszawy korzystają z połączenia AIR FRANCE lub KLM do Paryża lub Amsterdamu, a po przesiadce z lotu Delty. Podróżni z Polski południowej lub zachodniej mogą rezerwować bilety na bezpośrednie loty Delty z Pragi i Berlina.

Osoby, które chcą zarezerwować podróż liniami lotniczymi Delta mogą skontaktować się z biurem sprzedaży AIR FRANCE KLM w Warszawie: telefonicznie 022 55 66 400 lub pod adresem email: mail.vad.waw@airfrance.fr.

źródło/autor: Air France KLM

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu