Remedium Doradcy Finansowi „Solidną Firmą 2009”

przez | 01/02/2010

Firma Remedium Doradcy Finansowi – spółka działająca w sektorze pośrednictwa finansowego i jeden z udziałowców w firmie DCB, zajmującej się wykrywaniem fałszywych banknotów – została uhonorowana certyfikatem „Solidna Firma 2009”, przyznawanym przedsiębiorstwom, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i przejrzystości finansowej. Konkurs organizowany jest regularnie od 2002 roku przez Stowarzyszenie Solidna Firma.

Certyfikat „Solidna Firma” przyznawany jest przedsiębiorstwom, które propagują zasady etyki takie jak rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi. Program wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania spółek. Dotychczas przyznano łącznie 2200 certyfikatów. W gronie wyróżnionych są zarówno firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i duże firmy działające na całym świecie.

„Cieszymy się, że nasz udziałowiec uhonorowany został certyfikatem Solidnej Firmy. Potwierdza to jego wiarygodność jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego oraz zwiększa zaufanie w oczach klientów i potencjalnych kontrahentów. Dzięki temu, odbiorcy naszych usług mają gwarancję, że współpracują z uczciwym dostawcą usług finansowych” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Wszelkie działania prowadzone przez Remedium Doradcy Finansowi zmierzają do budowy wizerunku firmy jako dobrego pracodawcy i rzetelnego płatnika oraz konsekwentnego i stabilnego rozwoju. Spółka dba o najwyższą jakość świadczonych usług, tworzy odpowiednią atmosferę wewnątrz firmy oraz kieruje się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Już od kilku lat firma Remedium Doradcy Finansowi jest laureatem wielu konkursów. Spółka otrzymała wyróżnienie w konkursie Top Warmii i Mazur 2006 i 2008. Regularnie od 2007

roku, spółka uhonorowywana jest wyróżnieniem w kategorii „Pośrednictwo finansowe i kredyty hipoteczne” podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa OLTARBUD, a w 2009 roku zdobyła nagrodę główną. Przedsiębiorstwo posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”, przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.