Zostań Cyberatletą i wygraj atrakcyjne nagrody

W piątek tj. 29 stycznia rozpoczną się kolejne przystanki zakrojonej na ogólnopolską skalę akcji Cybercup Zima 2010 zorganizowanej w ramach internetowego projektu Cyberarena 36i6. Dwudniowe rozgrywki w Krakowie i Poznaniu będą wspaniałą okazją, aby wziąć udział w turniejowych zmaganiach najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, świetnie się bawić, a przy tym wygrać cenne nagrody rzeczowe.

Cybersportowa rywalizacja w poznańskim centrum handlowym Malta rozpocznie się o godzinie 12.00. Na „pierwszy ogień” organizatorzy przygotowali dla uczestników turniejowych zmagań dynamiczną i pełną akcji „strzelankę” Counter-Strike 1.6. Dzień później miłośnicy gier komputerowych będą mogli zmierzyć się w taktycznej grze Call of Duty 4: Modern Warfare oraz wyścigach rajdowych Colin McRae: DiRT 2. Równie emocjonująco zapowiada się e-sportowe współzawodnictwo w krakowskiej Galerii Kazimierz. W piątek o godzinie 11.00 wielbiciele elektronicznej rozrywki wkroczą na wirtualne stadiony gry FIFA 10, by następnego dnia spróbować swoich sił w rywalizacji terrorystów z antyterrorystami oferowanej przez komputerową produkcję Counter-Strike 1.6. Nie zabraknie również niespodzianki dla miłośników zawrotnych prędkości. Zmagania z upływającym czasem rozgrywane na specjalnie przygotowanych stanowiskach rajdowych, składających się z wyścigowego fotela oraz kierownicy, odbędą się na platformie Colin McRae: DiRT 2.

Warto dodać, że wszystkie turnieje będą miały charakter otwarty i bezpłatny, tak aby jak największa liczba graczy mogła wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach. Najwyższej jakości sprzęt komputerowy na potrzeby akcji dostarczać będą firmy Logitech oraz Komputronik. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w tym m.in. telefony komórkowe, sprzęt komputerowy, doładowania 36i6 czy też gry firmy CD Projekt, Codemasters oraz Electronic Arts.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu