Mariusz Nawrocki z Finamo do Gold Finance

przez | 29/01/2010

Kolejny ekspert Finamo zasilił zespół Gold Finance Doradcy Finansowi. Mariusz Nawrocki, od lat zarządzający sprzedażą w polskich instytucjach finansowych, będzie wykorzystywał swoje doświadczenie rozwijając i usprawniając sieć sprzedaży Gold Finance.

Mariusz Nawrocki posiada rozległe doświadczenie w zarządzaniu zespołem i kierowaniu procesem sprzedaży. Czterokrotnie brał udział w tworzeniu instytucji finansowej na polskim rynku, pełnił funkcję Dyrektora Regionu w powstającym Finamo, a także w tworzącym się Polbanku. Swoją karierę w finansach rozpoczął w 2000 roku w Banku Handlowym w Warszawie S.A, gdzie pełnił funkcję dyrektora oddziału w Kutnie, Bydgoszczy, a następnie w Warszawie. Mariusz Nawrocki jest laureatem wielu nagród z obszaru sprzedaży, które są dowodem efektywności i skuteczności zarządzanych przez Niego zespołów.

Zatrudnienie Mariusza Nawrockiego to kolejny etap budowania przez Gold Finance zespołu najlepszych profesjonalistów w branży finansowej. Pozyskujemy z rynku najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy wybiorą dla naszych klientów najlepsze produkty finansowe spośród dostępnych na rynku i zapewnią najwyższą jakość obsługi – mówi Łukasz Błażejewski, Prezes Gold Finance.

źródło/autor: Ciszewski Financial Communications