Budownictwo od Eniro na targach BUDMA

przez | 29/01/2010

Tylko do dzisiaj można odwiedzać Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma – największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców tegorocznej edycji targów jest firma Eniro Polska – wydawca katalogu Budownictwo (www.budownictwo.pl).

Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma po raz 19-ty odbywają się w Poznaniu. W dniach 19-22 stycznia 2010 r. wystawcy z Europy Środkowo-Wschodniej prezentują swoją ofertę. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszy hasło „Zrównoważone budownictwo – ekonomia, ekologia, człowiek”. Honorowy patronat nad targami objęli minister gospodarki i minister infrastruktury oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Wśród wystawców na w/w targach jest firma Eniro Polska, która prezentuje swój budowlano – biznesowy produkt – Budownictwo. Budownictwo to także serwis – www.budownictwo.pl oraz wyszukiwarka firm na płycie DVD. Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających targi jak i wystawców. W tym roku uczestnicy Budmy wraz z książką otrzymali płytę DVD,.

Targi BUDMA to idealna okazja do zaprezentowania firmy działającej w branży, ale także zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie nowoczesnego budownictwa. Na styczniowych targach budowlanych swoją innowacyjną ofertę przedstawia około 1350 czołowych producentów i dystrybutorów z 32 krajów i terytoriów: Ekspozycja zlokalizowana jest w pawilonach o łącznej powierzchni 60.000 mkw.

Budownictwo to największa na rynku baza danych, zawierająca oferty firm działających w branży budowlanej i pokrewnych. Dzięki różnym formom dystrybucji – książka, internet i płyta DVD – dociera do firm i osób prywatnych zainteresowanych ofertami z branży.

źródło/autor:Eniro