Robert De Niro będzie leczyć się w Polsce… Niewiarygodne? Ale bardzo prawdopodobne…

Z myślą o zagranicznych i polskich pacjentach powstała największa baza informacji medycznej w Internecie – portal Infomedical, którego celem jest promowanie polskiej opieki medycznej poza granicami naszego kraju.

Infomedical jest wyróżniającą się na rynku polskim, bazą informacji o podmiotach oferujących usługi medyczne na terenie całego kraju, internauta bez problemu znajdzie specjalistę, ośrodek medyczny, szpital kliniczny, sanatorium czy przychodnię. Ponadto, jako pierwszy tego typu portal, Infomedical kieruje swoją ofertę także do internautów zagranicznych (cztery wersje językowe – polska, niemiecka, angielska i rosyjska) zainteresowanych polskimi placówkami, tym samym wpisując się w popularną w ostatnich latach turystykę medyczną. Turystyka medyczna jest coraz prężniej rozwijającą się branżą usługową w Polsce. Wyróżnikiem usług oferowanych przez polską służbę zdrowia jest niski, w porównaniu z innymi państwami, koszt leczenia oraz rzadko spotykane w zagranicznych sanatoriach i uzdrowiskach, metody leczenia oparte na naturalnych surowcach, takich jak np. borowiny.

Celem platformy Infomedical jest dostarczenie internautom ergonomicznej i funkcjonalnej bazy, która pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanej informacji dzięki przyjaznej wyszukiwarce oraz przejrzystemu układowi strony. Interesującym elementem portalu jest katalog linków tematycznych poświęconych zdrowiu i urodzie.

Portal Infomedical został stworzony przez dział Medical Communication agencji interaktywnej energe21 we współpracy z Atom Media. Agencja energe21 zajmuje się tworzeniem portali internetowych oraz e-marketingiem. Celem działu Medical Communication, wyodrębnionego ze względu na ciągły rozwój agencji, jest tworzenie i budowanie wizerunku marek farmaceutycznych.

Portal dostępny jest pod adresem: www.infomedical.pl

źródło/autor: Atom Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu