Ciszewski PR dla Ciepła Systemowego

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła pracę dla Programu „Ciepło Systemowe” i będzie odpowiedzialna za prowadzenie obsługi PR i konsulting. „Ciepło Systemowe” to należąca do Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie marka produktowa skupiająca ponad osiemdziesiąt przedsiębiorstw ciepłowniczych z całego kraju.

Program Promocji Ciepła Systemowego to także unikalny przykład współdziałania polskich firm na rzecz rozwoju branży i polskiej gospodarki. Większość przedsiębiorstw ciepłowniczych przechodzi obecnie dynamiczną restrukturyzację i poprawia swoją rentowność, przy jednoczesnym wdrażaniu nowoczesnych standardów i technologii zarówno w obszarze technicznym i ekonomicznym, jak i obsługi klienta.

„Ponad połowa Polaków korzysta z Ciepła Systemowego. To nie tylko ciepło w domu przez cały rok, ale także ciepła woda. Ciepło Systemowe to także produkt, którego powszechnienie w świadomości odbiorców będzie dużym wyzwaniem” – powiedział Sebastian Hejnowski, Dyrektor Zarządzający Ciszewski Public Relations.

Marka „Ciepło Systemowe” została uhonorowana w 2009 roku godłem „Teraz Polska” oraz nagrodą „Ten, który zmienia polski przemysł”.

Projektem opiekuje się dział Nowych Technologii kierowany przez Artura Bednarza.

Za bezpośrednią współpracę z nowym klientem będzie odpowiedzialny Henryk Chorążewski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu