W Opolu wygodnie i za darmo

Tagi:

Miejskie przedsiębiorstwo Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. dołączyło do grona blisko 100 wystawców, których rachunki można wygodnie opłacić w sieci VIA – Moje Rachunki. Mieszkańcy Opola i okolicznych gmin mają dodatkowo zagwarantowaną bezprowizyjną obsługę transakcji faktur WiK – obok czasu zaoszczędzą więc także pieniądze!

VIA – Moje Rachunki to największa w kraju sieć umożliwiająca opłacanie domowych rachunków w sklepach, realizująca miesięcznie ponad trzy miliony transakcji. To zasługa niskich, konkurencyjnych prowizji, dostępności oraz wygody, jakie zapewnia konsumentom. W Opolu i okolicznych gminach znajdziemy ponad 50 placówek handlowych oznaczonych pomarańczowym znakiem VIA – Moje Rachunki. Usługa oferowana jest przez sklepy osiedlowe, sieci spożywcze oraz stacje benzynowe. Wystarczy przy okazji zakupów zabrać do jednego z tych punktów czerwony formularz dołączony do faktury wystawionej przez WiK. Kasjer – jak z produktów w zakupowym koszyku – zeskanuje kod i przyjmie od nas gotówkową wpłatę za rachunek. Wszystko trwa moment, jest w 100% bezpieczne, a gwarancją opłaty jest otrzymany po transakcji paragon.

We wszystkich punktach VIA – Moje Rachunki, obok faktur WiK, możemy także opłacić pozostałe codzienne rachunki – między innymi za prąd, gaz, telefon, TV, a nawet uregulować ratę ubezpieczenia i kredytu. Za każdą tego rodzaju transakcję pobierana jest wyjątkowo niska prowizja (maksymalnie 1,99 zł), zdecydowanie niższa niż w okienku pocztowym czy bankowym. W przypadku opłat należności dla Wodociągów i Kanalizacji klient nie płaci prowizji za ten rachunek. Zaletą usługi VIA – Moje Rachunki jest ponadto pewność szybkiego przepływu środków finansowych na konta każdego z wystawców.

Więcej informacji o usłudze VIA Moje Rachunki oferowanej przez Billbird na: www.mojerachunki.pl

źródło/autor: Star PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu