UPC oferuje „Wszystko co najlepsze”

przez | 26/01/2010

Telewizja cyfrowa z nagrywarką, Internet Fiber Power do 30 Mb/s i telefon z taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” za jedyne 150 zł miesięcznie

„Wszystko co najlepsze” to nowa promocja UPC, w której pakiet trzech usług: Telewizja Cyfrowa UPC wraz z dekoderem z nagrywarką i pakietem Select, Internet Fiber Power 25 lub 30 Mb/s (w zależności od lokalizacji) oraz telefon z taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” kosztuje tylko 150 zł miesięcznie, na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z trzech usług zakupionych w ramach tej promocji. Promocja pozwala zaoszczędzić każdego miesiąca ponad 100 złotych opłaty abonamentowej w stosunku do standardowego cennika. Mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci UPC.

Nowa promocja to oferta dla tych, którzy chcą tanio korzystać z kompletnego zestawu trzech usług – superszybkiego Internetu Fiber Power do 30 Mb/s (lub 25 Mb/s w zależności od lokalizacji), telewizji cyfrowej z możliwością nagrywania filmów, seriali i programów oraz usługi telefonicznej, umożliwiającej nieograniczone połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce oraz 22 krajach Europy i świata, w tym m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. W ramach promocji „Wszystko co najlepsze” oferowany jest zestaw trzech usług UPC:

  • Pakiet Select Telewizji Cyfrowej UPC (wraz z dekoderem z nagrywarką) (za 50 zł)
  • Internet Fiber Power 30 Mb/s (w Warszawie i okolicach) (za 50 zł)
  • Fiber Power 25 Mb/s (w pozostałych lokalizacjach)
  • Telefon UPC z najwyższą taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” (za 50 zł)

Abonament za Potrójną Usługę UPC oferowaną w ramach promocji „Wszystko co najlepsze” kosztuje teraz aż o 115 zł mniej, niż przy zakupie każdej usługi oddzielnie według stałych opłat cennikowych. Dodatkowo, klienci zamawiający trzy usługi w ramach wspomnianej promocji zapłacą tylko 25 proc. standardowej opłaty za instalację. Obecna promocja trwa do 31 marca br. i adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną z usług operatora (tańszą wg. cennika, niż nabywana w promocji). Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których UPC świadczy usługi cyfrowe. Czas zobowiązania w promocji „Wszystko co najlepsze” wynosi 24 miesiące.

źródło/autor: UPC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.