Do zespołu firmy adserwerowej BB Elements dołączyły dwie nowe osoby: Kamil Skowroński i Rafał Muciński

Kamil Skowroński w 2005 roku ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski – specjalizację „Marketing gospodarczy i polityczny”. W tym samym roku rozpoczął karierę zawodową, od początku związał się z rynkiem internetowym. Pracował m.in. w firmie Gemius, a ostatnio w AdOcean.

W BB Elements objął stanowisko Custom Projects Managera. Odpowiedzialny będzie za ofertę usług z portfolio firmy, bieżącą obsługę zleceń i profilowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów.

Interesuje się nowoczesnymi formami marketingu, promocji i reklamy. Wolny czas spędza najchętniej na żaglach, aktywnie uprawia też sporty zimowe.

Rafał Muciński obejmie w od lutego stanowisko Junior Account Managera. Do jego obowiązków należeć będzie kontakt z klientami firmy, oraz pozyskiwanie nowych. W BB Elements Rafał rozpoczyna swoją karierę – wcześniej odbywał staże związane z branżą internetową, ostatnio właśnie w BB Elements (od grudnia ub.r.).

Nadal jest w trakcie studiów przyrodniczych na SGGW. Interesuje się elektroakustyką i genetyką molekularną. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki rockowej i filmowej.

źródło/autor: ŁubuDubu PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu